Do třetice všeho dobrého: Exmanžel Partyšové čeká dítě se svojí bývalou ženou!

Miliardář Daniel Farnbauer se rozvedl se svou ženou a vyměnil ji za moderátorku Gabrielu Partyšovou. Manželství ale novomanželům vydrželo opravdu jen krátce. Pouhý rok.
27. 1. 2019 TOP STAR: PLES JAKO BRNO 2019
27. 1. 2019 TOP STAR: PLES JAKO BRNO 2019

reklama

Nyní, po rozvodu s Partyšovou, se miliardář Farnbauer vrátil zpět ke své bývalé ženě Lucii, se kterou má již dvě děti, Daniela a Anetu. A jako důkaz lásky čekají třetího potomka! Jak se říká, do třetice všeho dobrého! Svou těhotnou exmanželku ukázal na galavečeru Plesu Jako Brno, kde se předvedly snad všechny české celebrity.

Gabriela Partyšová s Danielem Farnbauerem
Autor: instagram.com/gabrielapartysova/ Gabriela Partyšová s Danielem Farnbauerem

Tato událost se konala v sobotu 26. ledna v brněnské Faith Gallery. Podle Blesku se ceny vstupenek vyšplhaly až k 21 tisícům. Poslední dva volné lístky stály neuvěřitelných 200 tisíc korun. Na této události jste si mohli poslechnout kapelu Chinaski, Queenie nebo i Mikolase Josefa.

Gábina ještě jednou. Pánský styl je hitem letošní sezóny, ale troufne si málokterá dáma

Gábina Partyšová: Vyhledala odborníka. Neumí se chovat?

Tento galavečer si nenechaly ujít ani známé tváře Primy. Lenka Špillarová, Sandra Parmová, Monika Leová, Gabriela Lašková a Eva Decastelo. Mezi dalšími se objevila i Aneta Vignerová, Taťána Gregor Brzobohatá, Osmany Laffita a mnoho dalších.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený TOP STAR (@topstarofficial),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!