Dobrý den, prsa ven! Přítelkyně Robina Thicka vyvěsila na Instagramu svou kojící fotografii

April Love Geary a Robin Thicke
April Love Geary a Robin Thicke
instagram

reklama

Modelka, matka a přítelkyně známého zpěváka Robina Thicka si na svůj Instagram vyvěsila kojící fotografii. A to by nebyl Instagram, kdyby se tam neobjevil milión komentářů. „Jsi úžasná, jen tak dál.“, „Tak brzy po porodu a tak vám to oběma sluší, nádhera.“ „Kdo má zapotřebí dávat na sociální sítě takovéhle fotky, děláš to jen pro pozornost.“, „Tolik nenávisti mezi ženami, to je smutné, je to krásná fotka.“ Atak dále a ta dále. Nadávky střídaly komentáře opěvované jak mateřství, tak kojení, tak krásu mladé maminky.

 

MOM pic by baby daddy @robinthicke

Příspěvek sdílený April Love Geary (@aprillovegeary),

Dohra ale přišla pár dní na to, kdy jedna z kritiček této fotografie byla Chanelle Hayes, televizní hvězdička z nějaké reality show, na kterou svět už zapomněl. April nelenila a přidala ke kritickému komentáři na svou osobu fotku této dámy nahoře bez, kterou nafotila v dávných dobách. Komentář pak mluvil za vše: „Až mě příště budeš chtít kritizovat za mé kojící fotky, tak se raději podívej, jaké fotky jsi kdy nafotila ty. Ne každá nahá fotka je špatná. Nahé tělo je krásné.“

Nutno říct, že ať už to April Love Geary dala tuto fotku na síť kvůli pozornosti nebo propagaci kojení, oboje se povedlo. Mladá kráska vypadá opravdu výborně a Robinovi tak nezbývá než gratulovat.

reklama

reklama