Dohazovačka Něrgešová: Zase páruje farmáře

Moderátorka Laďka Něrgešová opět stráví spoustu času v přírodě. Moderuje totiž již čtvrtou řadu reality show Farmář hledá ženu. Podívejte se na desítku osamělých. Koho byste si vybrali vy?
Laďka Něrgešová hledá farmářům ženy
Laďka Něrgešová hledá farmářům ženy

reklama

A je to opět tady. Osm statečných mužů a dvě smělé ženy jdou se svým srdcem na dlani vstříc štěstí osudu. Farmáři a farmářky hledají partnery, se kterými by navázali dlouhodobý vztah.

Už ve středu 26. června se můžete ve 20.15 na Prima family těšit na letošní farmáře. V loňské řadě mezi nimi byla poprvé jedna žena – Jana. Letos máme už ženy dvě – chovatelku koní Zuzanu a Štěpánku, která se nebála i s malou dcerkou odstěhovat z města, aby si tak splnila svůj sen.

Opět se setkáme s Moravákem Mirkem, který se hlásil i loni, nedostal se však do finálové pětky.

Farmáři mají různé osudy, někdo si zažil zklamání, jiný jen neměl pro samou práci čas jít mezi lidi.

Pojďme si je představit:

Petr (29)

Petr romantik (29), Foto:

Devětadvacetiletý Petr hledá zcela normální dívku, která občas uvaří, bude ho mít ráda a je přiměřeně pracovitá. Ideální věk do pětadvaceti let. A pokud se umí hezky usmívat, má u Petra vyhráno.

Jiří (52)

Jiří, Foto:

Dvaapadesátiletý Jiří hledá ženu, která má ráda přírodu a bavil by ji život na vesnici. Spojit by je mohla i láska k tanci, ale není to podmínkou, jen jakési body navíc.

Josef (54)

Josef, Foto:

Čtyřiapadesátiletý Josef hledá ženu do padesáti let. Na postavě a zjevu mu tolik nezáleží, měla by ale být hodná.

Jaroslav (45)

Jaroslav, Foto:

Pětačtyřicetiletý Jaroslav je hodný a tolerantní. Na ženu velké nároky nemá. Měla by mít ráda jeho dvě děti, a pokud má vlastní, nevadí mu to. Hlavně aby byla klidná, pohodová a uměla uvařit.

Mirek (37)

Mirek, Foto:

Sedmatřicetiletý Miroslav hledá zcela obyčejnou ženu, která by ho měla ráda. Na věku mu nezáleží a kilogramy by jí také nepočítal. A trocha romantiky určitě neuškodí.

Pavel (37)

Pavel hledá k sobě panenku, Foto:

Sedmatřicetiletý Pavel hledá především spřízněnou duši, které nebude vadit jeho láska ke zvířatům. A protože on sám je štíhlý, neměla by být moc při těle. A věk? Může být i starší než on.

Petr (34)

Petr, Foto:

Čtyřiatřicetiletý Petr by rád založil velkou rodinu. Nevadí mu ani žena s dětmi. Důležité je, aby si vzájemně padli do oka.

Stanislav (40)

Stanislav, Foto:

Čtyřicetiletý Stanislav je praktikující katolík, takže stejně smýšlející anebo alespoň tolerantní ženy mají u něho přednost. Pokud jde o vzhled, byl by raději, kdyby jeho budoucí partnerka byla spíš štíhlejší.

Štěpánka (29)

Štěpánka miluje hru na kytaru, Foto:

Devětadvacetiletá Štěpánka hledá odolného jedince, který by snesl její nezměrnou aktivitu. Může přijít i s vlastními dětmi, a pokud by hrál dobře na kytaru, jeho šance prudce stoupnou.

Zuzana (31)

Zuzana je chovatelka koní, Foto:

Jednatřicetiletá chovatelka koní Zuzana hledá staršího charismatického muže, ve kterém by našla oporu. Měl by být hodný a pravdomluvný, protože Zuzana nesnáší lež.

reklama

reklama