Dojemné VIDEO! Robert Downey Jr. daroval bionickou ruku z filmu Iron Man postiženému chlapci

Hvězda filmu Iron Man, Robert Downey Jr. se setkal se sedmiletým chlapcem, který se narodil s postižením, má nedovyvinutou pravou ruku a splnil mu sen.
Když se šťastný Alex podíval na svou ruku řekl: "Vypadají stejně!" Robert odpověděl: "Vlastně si myslím, že tvoje je lepší než moje."
Když se šťastný Alex podíval na svou ruku řekl: "Vypadají stejně!" Robert odpověděl: "Vlastně si myslím, že tvoje je lepší než moje."
facebook.com

reklama

Jako obvykle nechyběl herci ani jeho osobitý šarm a humor, kterým je vyhlášený. Nic netušící chlapec dostal úžasný dárek! Nejen, že se setkal se svým idolem, což je pro něj dozajista nezapomenutelné, ale dostal od něj i úžasný dárek - 3D model bionické paže Iron Mana.

Iron Manova ruka v akci Foto:

 

Tento dojemný příběh postoval herec i na svém facebooku, kde poděkoval i tvůrci tohoto 3D modelu: "Zvláštní poděkování patří studentu vysoké školy, Albertu Maneru, pro jeho práci na výrobě umělých končetin, které daruje potřebným dětem po celém světě. Pomáhá rodinám s takto postiženými dětmi, aby jim alespoň trochu usnadnil jejich těžký životní úděl."

 

 

Dojemné video ze setkání:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Robert Downey Jr. ruka

reklama

reklama