DOJEMNÉ VIDEO: Taylor Swift poslala 50 tisíc dolarů holčičce, která umírá na leukémii. Podívejte se na její reakci!

To, že má Taylor Swift nekonečně dlouhé nohy, už víme. Ale že má velké srdce, které dokáže soucítit i s nemocnými, se ukázalo až teď! Taylor se totiž zachovala neskutečně štědře k jedenáctileté Naomi, která umírá na leukémii. Poslala jí neuvěřitelných 50 tisíc dolarů!
Taylor má dobré srdce!
Taylor má dobré srdce!

reklama

V přepočtu přes 1 220 000 korun poslala popová hvězda nemocné Naomi. Školačka onemocněla 25. června a kvůli okamžité hospitalizaci zmeškala koncert oblíbené Taylor, která je právě na svém turné s názvem 1989.

Rodiče založili Naomi dárcovký účet s webovou stránkou GoFundMe, kam mohlou lidé posílat peníze. Naomi totiž potřebuje velmi nákladnou léčbu. Rodiče doufali, že se jim podaří vybrat alespoň 30 tisíc dolarů, ale náhlý příspěvek Taylor Swift jim vyrazil dech. Poslala jim rovných 50 tisíc dolarů!

Šťastnou reakci jejich blonďaté dcerky pak natočili na video. Dívenka nemůže štědrosti své nejoblíbenější zpěvačky uvěřit a září štěstím. Taylor částku poslala na několikrát společně se vzkazem: "Pro krásnou a odvážnou Naomi. Je mi líto, že jsi musela zmeškat koncert, ale bude spousta dalších. Teď je důležité, aby ses cítila lépe. Posílám tobě a tvé rodině obrovské objetí."

Podívejte se na dojemnou reakci Naomi, když se o příspěvku Taylor dozveděla:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

naoomi_reaction

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!