Dokázala jsem si toho už dost! Říká Verešová a pouští se do svých kolegyň

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Instagram/Verešová

reklama

Modelka Andrea Verešová žije rodinným životem. Podle jejích slov je tak spokojená a naopak nechápe modelky, které se rozutekly za prací do světa. Andrea podle svých slov po kariéře modelky nikdy netoužila.

„Dokázala jsem si toho už dost. Byla jsem šťastná, že jsem se mohla usadit. Já jsem narozená ve znamení Raka a potřebuji zázemí,“ řekla modelka. „Nemám čeho litovat. Obešla jsem New York, Paříž, Milán, pracovala jsem opravdu všude možně v zahraničí. Mohla jsem díky tomu stát na vlastních nohou a nebýt závislá na mužích. To je myslím fajn, mít pocit nezávislosti a nehledat si chlapa jen proto, aby mě živil,“ svěřila se pro slovenský Topstar.

V roce 1999 sice získala titul Miss Slovensko, ale co se týče nějaké lukrativní zakázky třeba například v New Yorku, po té ani památky.

A i její neustále focení v titěrných plavečkách naznačuje, že by si možná ještě něco ráda dokázala.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

t do reality bude krutý...#domoreofwhatmakesyouhappy #sun #sea #salt #beach #relax #fun

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),

 

Andrea sice před rokem tvrdila v rozhovoru pro Topstar, že mohla hrát Trojskou Helenu v Tróji vedle Brada Pitta. Andrea to ale odmítla a tak producentům nezbylo nic jiného než na tuto roli obsadit herečku Diane Kruger. Dokonce jí byla nabídnuta i luxusní přehlídka Victoria ´s Secret. Tomu se ale jen těžko věří. Ne, že by snad Verešová neměla dokonalou postavu, ale i topmodelky musí na tuto show každoročně projít castingem.

TOP STAR magazín 2017 (25) - Andrea Verešová s dětmi
TOP STAR magazín 2017 (25) - Andrea Verešová s dětmi

„Tak potichu je pozoruji. Je hodně topmodelek, které, když jsou na vrcholu... Jsou samozřejmě světlé výjimky jako Eva Herzigová nebo Tereza Maxová. Ale velmi mnoho z nich buď skončí na drogách, nebo bez rodinného zázemí a mám pocit, že jim už ujel vlak,“ komentuje své kolegyně Andrea.

reklama

reklama