Domenico Martucci na dovolené s Macurovou EX: Zdeňku, připoj se k nám

Ano, je to pravda. Bývalá přítelkyně Zdeňka Macury tVlaďka ráví dovolenou v Itálii s hrabětem Domenicem Martuccim. Jenže to je tak všechno. Žádná milostná rošáda se nekoná. "Píšou se jen samé nechutnosti a lži," štve Martuciiho. "Zdeněk se může kdykoliv přidat, volal jsem mu," řekl nám.
Domenico Martucci s Ivetou Bartošovou
Domenico Martucci s Ivetou Bartošovou
facebook

reklama

Martucci pozval bývalou přítelkyni Zdeňka Macury Vlaďku Šulekovou na dovolenou už před časem. Podle něho byla poslední dobou ve velkém stresu a potřebovala si odpočinout. "Kromě toho se potřebujeme domluvit, jak budeme dál postupovat s naším projektem na podporu týraných žen," upřesňuje Martucci podle kterého jsou veškeré spekulace o tom, že by s Vlaďkou chodil, nesmysly. "Jakmile mi potvrdila, že přijede na dovolenou, volal jsem Zdeňkovi, jestli mu to nevadí a jestli se nechce přidat. Pozvání stále platí. Kromě Vlaďky, která tráví většinu času s mojí maminkou, protože umí dobře italsky, tady mám přítelkyni Hanu, její sestru s manželem a dětmi."

Mohlo by vás zajímat:

Iveta a Domenico byli krásný pár

Hrabě Martucci: Exkluzivní rozhovor jen pro Prima-Style.cz. Volala Iveta o pomoc i jemu? Jak se seznámili, proč rozešli?

Iveta Bartošová a někdejší přítel Ital Domenico Martucci

Domenico Martucci: Zklamala ho policie a chodí mu pořád divné zprávy

U Rychtářových opět započala válka! Co vzkázal Rychtář synovi?

A je to tu zas! Válka Rychtářových! Kdo měl skončit na kolejích a kdo je rovnou mrtvý?


Podle přítelkyně není jejich vztah založen na penězích

Prostořeká přítelkyně Ivana Vyskočila si stěžuje: Nekoupí mi ani auto!

reklama

reklama