Dominika Myslivcová chce do politiky: Svět se už opravdu zbláznil?

Dominika Myslivcová, kterou známe především z jejích internetových videí, chce kandidovat do zastupitelstva, jako nezávislá za stranu Úsvit. Hraje si snad na Elle Woodsovou z Pravé blondýnky?!
Dominika Myslivcová chce do politiky
Dominika Myslivcová chce do politiky
archiv/Instagram.com a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Je to neuvěřitelné a většině lidí, to může připadat jako vtip nebo opravdové bláznovství. Myslivcová to, ale myslí opravdu vážně a chce se dostat do zastupitelstva v Moravskoslezském kraji. Na svém Facebooku neustále sdílí různá videa a fotky, kterými chce zaujmout a přesvědčit občany, aby se za ní postavili. Dominika tím na sociálních sítích rozjela velké ‘‘boom‘‘, a lidé se opravdu baví.

Hudební peklo otvírá své brány.

VIDEO: Blondýna Dominika Myslivcová nazpívala protimuslimský song! Je trapnější než "hit" Olivie Žižkové?

Myslivcová bere jako její největší plus to, že je zásadně proti rasismu a také si myslí, že má šanci především díky jejímu vzhledu. Na svůj profil sdílela, že do Poslanecké sněmovny nasadila růžové lodičky a šla bojovat za růžovou budoucnost, jak milé že? Většina lidí její konání bere jako opravdu vydařený vtip, ale zároveň si troufám říci, že všichni rozumní lidé jí v něčem takovém nepodpoří, pokud ano, tak v České republice bude možné cokoliv.

Justin se Selenou si vjeli do vlasů.

GALERIE: Drsná hádka mezi Selenou a Bieberem! Zpěvačka se zastávala jeho fanoušků, on ji sprostě obvinil z…

Módní trendy - Podzim/Zima 2016/17

10 žhavých módních trendů Podzim/Zima 2016/17. Tyhle kousky vám nesmí chybět!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!