Dosud nezveřejněné informace o Bobbi Kristině! Může za její stav její ex? A kdo bude dědit 20 mil. dolarů? AKTUALIZOVÁNO

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že dcera zesnulé herečky Whitney Huston byla nalezena v bezvědomí. Dnes vyplouvají na povrch informace, které nejsou příznivé.
Bobbi a její ex
Bobbi a její ex
Mirror

reklama

Včera v noci byla zveřejněna informace, že otok mozku opadá a Bobbi začíná sama dýchat. Lékaři se však stále obávají trvalých následků, které by Bobbi mohla mít kvůli tomu, že byla pod vodou 2 až 5 minut. Dále se objevily spekulace, že Bobbi opět propadla drogám poté, co se v poslední době začala stýkat se svým ex Gordonem. S ním se údajně vídala od té doby, co se její manželství s Nickem začalo rozpadat. Nick se prý odstěhoval, ale pravidelně chodil Bobbi navštěvovat (a právě Nick nalezl Bobbi ležící ve vaně v bezvědomí). Nebyla to ale jediná návštěva, kterou Bobbi v poslední době měla. Do jejího domu byla údajně několikrát přivolaná i policie kvůli domácímu násilí. Zda se jednalo o konflikt mezi Bobbi a Nickem nebo Gordonem zatím nevíme.  Pokud se Bobbi z kómatu neprobudí, její manžel Nick podědí obrovský majetek v hodnotě 20 mil. dolarů. Rodina Bobbi je tak v šoku a velice se obává, že majetek už nikdy neuvidí.

 

Mohlo by vás zajímat:

Bobbi Kristina a její nevlastní bratr Nick Gordon

Dcera Whitney Houston: Drogy, incest a vyhazov z domu!

 

Bobbi se svou matkou, Whitney Houston

Dcera Whitney Houston nalezena ve vaně, bez známek života!

 

Bobbi Kristina se s nevlastním bratrem zasnoubila krátce po smrti Whitney Houston

Dcera Whitney Houston: Jak je na tom? Unikly děsivé podrobnosti

reklama

reklama