Drama ve vile: Romana nedobrovolně v nemocnici

Nechtěla k doktorovi, ale musela. Ostatní soutěžící k tomu uplakanou Romanu přinutili tím, že ze Zpovědnice kontaktovali štáb. Co se ve Vile stalo?
Romaně se udělalo špatně - Obrázek 5
Romaně se udělalo špatně - Obrázek 5

reklama

Zatímco vyloučený Mirek svého času kvůli uchu okázale kvičel a do nemocnice se nechal odvézt hned, Romana by snad riskovala život. Alespoň to tak vypadalo, když dlouhé chvíle odmítala požádat o lékařskou pomoc i přes úporné bolesti břicha.

Nakonec to ostatní nevydrželi a Ládík ze Zpovědnice požádal štáb o pomoc. Romana nakonec strávila v Krči několi hodin na pozorování a dnes bude muset na prohlídku znovu.

VyVolení se o Romanu příkladně starali. Lucka jí dala na cestu do nemocnice ponožky a pantofle. Ke dveřím Vily jí kolem sedmé večer vyprovodili. Romča se vrátila půl hodiny po půlnoci a vypadala sice unaveně, ale mnohem lépe než odpoledne. Kdyby se ovšem vzápětí nezačala bát, že ve Vile straší (to je mimochodem dobrý nápad pro produkci, jak pobyt soutěžícím ve Vile zpestřit:-).

Bolesti břicha provázení nejen zánět slepého střeva, ale také kýlu, ledvinové, žlučníkové koliky případně životu nebezpečný zánět slinivky břišní či zauzlení střev.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Romaně se udělalo špatně

Chcete vidět, co se děje ve Vile právě teď? Vyberte si zdarma jednu z našich kamer ZDE.

Ráno Romana bůhvíjak dobře nevypadala. Jen zpovzdálí sledovala rozcvičku VyVolených kterou vedl Emil.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte dnes Zprávy z Vily v 19:40 a Noční show ve 23:05 na Primě.

Mohlo by vás zajímat:

Emil ve Vile - Obrázek 2

Video: Uragán Emil dorazil do Vily, a vznikla z toho hádka!

Ona má styl - Romana

Seriál: „Ona má styl“ díl čtvrtý: Romana

Zdenča by líbala celý svět

VIDEO: Rvačka a nestydatá dívčí líbačka. Vila se otřásla v základech!

planek vily grafika

Vila VyVolených v číslech

reklama

reklama