Drew Barrymore si postěžovala na své dětství ‚‚Máma mě měla za osmdesátiletou“

Hvězdou únorového čísla časopisu InStyle se stala dvaačtyřicetiletá hollywoodská herečka Drew Barrymore. Filmová hvězda promluvila o svých dcerách, pětileté Olive, tříleté Frankie a přitom si zavzpomínala i na své dětství. Hlavní hrdinka seriálu ‚‚Santa Clarita Diet“ se objevila hned na několika titulních stránkách časopisu a většina titulek byla věnována právě jejím fotkám z dětství.
Drew Barrymore
Drew Barrymore
instagram/@spletnik_ru

reklama

Herečka si na focení oblékla právě ty outfity, které nosila jako malá, ale již slavná (k jejímu prvnímu filmovému debutu došlo v hereččině 5 letech). ‚‚Když mi bylo 6, máma mě oblékala jako malinkou osmdesátiletou stařenku,“ řekla herečka, když si prohlížela své staré fotografie. Při tomto prohlížení si Drew také všimla, že mezi fotkami není ani jedna rodinná, kde by byla celá rodina pohromadě. 

‚‚Nemám ani jednu fotku, která by byla vyfocena doma. Jako bych v té době nikdy nebývala doma... Neměla jsem rodinu, pořád jsem pracovala, jak si tak vzpomínám. Vtipné je, že teď by mě nikdo ani kleštěmi nevytáhl z domu,“ pozasmála se Barrymore. 

Není tajemstvím, že už od raného veku musela Drew čelit problémům s alkoholem a narkotiky. Ve 13 letech se poprvé dostala do léčebného a rehabilitačního zařízení pro závislé. ‚‚V mém životě bylo mnoho krušných chvil. Tvrdohlavost a agresivita ve mně byly přítomny vždy. Nesnáším, když mi někdo vládne,“ dodala hvězda.

Zároveň Drew Barrymore přiznala, že v určitý moment jí došla tíha všech svých postav, které hrála a potřebovala si odpočinout. Najednou se jí zachtělo pracovat pouze s radostnými a povzbuzujícími hrdiny. Co se týče pozitivních emocí mimo obrazovku, tak Drew pronesla, že šťastnou se stala po narození své první dcerky Olive. ‚‚Moje holčičky mě přiměly se zastavit. Daří se jim zastavit i celý svět. To je ta láska, kterou jsem vždy chtěla poznat,“ doplnila herečka poznámku o svém mateřství. 

 

And here it is. The official newsstand cover. Thank you for making me feel foxy. Acting like a women. Not just a overextended mom and worker bee! Sometimes playing dress up for any reason in the world can remind us “we still got it. And don’t lose it” because I know daily life isn’t like this. This is fantasy. A dream come true. Doing a magazine is a privilege. And a moment! This particular endeavor was worth sharing. As I am proud that it has a story and a cool angle. This issue inside the magazine has all different images, so let this leave you wanting more. The whole piece is just fun! And don’t we all just need fun in the world right now? Thank you @instylemagazine for bringing in the new year this way! Let’s all look back at our lives with loving eyes. Let’s all look forward like a bunch of bad asses and make this year epic!

Příspěvek sdílený Drew Barrymore (@drewbarrymore),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!