Drsná dcera Slováčka a Patrasové promluvila: Co si myslí o milence svého otce?

Felix Slováček s Dádou Patrasovou se ke své rodinné situaci už moc vyjadřovat nechtějí. My se tedy ani nedivíme, jednou to vypadá na rozvod, pak zase vrkají jako hrdličky, pak se zase Felix ukáže s milenkou a takhle pořád dokola. Co si o celé situaci ale myslí jejich dcera Anna Julie?
Anna Slováčková se rozpovídala...
Anna Slováčková se rozpovídala...
archiv

reklama

Její upřímnost nás překvapila... Že je dcera Dády a Felixe trošku hrrr, jsme si všimli, poslechněte si, co si například myslí o milence jejího táty: „Neptejte se mě, co na ni říkám, protože bych nebyla slušná,“ požádala naší reportérku Lenku. Po ujištění, že ji když tak vypípáme, se však se svým dojmem z celé situace kolem svého otce a jeho milenky Lucie Gelemové nakonec svěřila. A servítky si nebrala.

Co říká na Luciiny obrazy, kde je vyobrazená Dáda? Proč Felix s milenkou neukončí komunikaci? A co vzkázala těm, kteří si myslí, že vztah rodičů rozbijí? To vše a ještě víc se dozvíte v 19.55 v reportáži Lenky Špillarové v TOP STARu z 8. 3. 2016 a později na Prima Play. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR 8.3.2016 - Felix Slováček - dcera

 

Maruška Doležalová je renesanční člověk.

Herečka Marie Doležalová: "Sbírám ceny jen tam, kde tomu nerozumím!"

Prevence proti rakovině prsu je důležitá.

Finalistky České Miss odhalily ňadra a mají za sebou první charitativní počin!


reklama

reklama