Drsňák Eminem s dcerou v slzách: Zemřela jí maminka!

Zpěvák Eminem je v šoku, sestra jeho bývalé manželky Dawn Scott byla nalezena mrtvá v parku. První informace hovoří o předávkování heroinem.
Eminem s nevlastní dcerou Alainou.
Eminem s nevlastní dcerou Alainou.
profimedia

reklama

Eminem se s Dawn znal už od dětských let. Když v patnácti se svou sestrou-dvojčetem Kim utekla z domu, obě dívky začaly bydlet u Eminema a jeho matky. S Kim zpěvák začal randit a o několik let později si ji vzal za ženu. Dokonce dvakrát. Ze vztahu vzešla dcera Hailie.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Eminemova cesta z karavanu do pohádkového sídla

Mezitím se však z Dawn stala také matka a začala její závislost na drogách. Eminem s Kim adoptovali její dceru Alainu a vychovávali ji jako vlastní. Ovšem Dawn se svou závislostí nic dělat nechtěla, proto ji Eminem vyhodil z domu. Jak tvrdí její poslední partner Les Martin, se zpěvákem i Kim se snažil několikrát spojit a prosil je, aby Dawn pomohli.

Lukáš Borák

Video: Vypadá a rapuje stejně jako jeho idol Eminem.

„Sestře volala i sama Dawn. Kim jí však pomoct nechtěla. Když jí jednou zavolala, že je na ulici a nemá kde spát, odpověděla jí, že to není její problém,“ tvrdí Les. Zajímavé však je, že jen pár týdnů před její smrtí se zpěvákova exšvagrová rozhodla, že chce být konečně čistá a své závislosti se zbavit. K tomu už však nedojde.  

Eminem býval celkem k světu, ale dnes jeho obličej nese stopy závislosti na drogách.

Fetem zhuntovaný Eminem slaví narozky a vypadá DĚSIVĚ: Od borečka ke ztrhané trosce!

Rytmus pláče... i toto je život!

VIDEO: Rytmus s brekem představuje film o vlastním životě. Myslí si, že je nový Eminem?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!