Druhá dcera Donalda Trumpa Tiffany je celý táta! A na svém kontě má pořádnou ostudu!

O dceři prezidenta Spojených států z druhého manžeství Tiffany (24) se v médiích příliš nemluví. Přitom tatínkovi jako by z oka vypadla. Tentokrát jí ale zájem médií nemine. Na jednom večírku totiž způsobila pořádné faux pas. Opila se k nepoznání, dělala obličeje jako táta a domů se sotva vlekla.
Tiffany Trump
Tiffany Trump
instagram/@honeygerman

reklama

Není to tak dávno, co fotografové spatřili Tiffany Trump na veřejnosti, když se odebírala z jednoho večírku domů. Tedy spíše plazila. Míra alkoholu v kombinaci s vysokými podpatky dívce rozhodně nebyly ku prospěchu a ta se tak div nesesypala k zemi. Navíc dělala s obličejem takové grimasy, které jí jako dámě zrovna dvakrát nelichotily. Na druhou stranu, všichni se tak mohli přesvědčit, že je jako klon svého otce a podoba se nezapře. Zdá se ale, že mladší dcera prezidenta Spojených států tatínkovi dobrou vizitku nedělá. 

 

Příspěvek sdílený Page Six (@pagesix),

Občas modelka, občas zpěvačka. Takhle se definuje kariéra Tiffany. Tu zplodil Donald Trump (72) za svého druhého manželství s herečkou Marlou Maples (54). Roku 1999 se ale dvojice rozvedla a malá holčička se s tátou od té doby téměř nevídala. A ani Donald se netají tím, že má s dcerou napjaté vztahy. ‚‚Promiň, cože se stalo? Co s tím budeme dělat?‘‘ byla jeho první reakce, když zjistil, že je Marla těhotná. O něco později ale dodal: ‚‚Upřímně jsem za to ale rád. Mám báječnou malou dcerku.‘‘

I přesto, že je Tiffany prezidentova právoplatná dcera, k dětem Ivance (36), Donaldu mladšímu (40) a Ericovi (34), které má Donald se zlínskou rodačkou Ivanou Trump (69) má prezident podstatně blíže. A Barrona (12), kterého vychovává společně se svou stávající chotí Melanií (48) miluje nade vše. 

reklama

reklama