Duchková obětí módy: Musí zhubnout do velikosti 34!

Štěpánka Duchková zase hubne! Může za to je její stylistka Klára Klempířová, která jí obnovovala šatník a přinesla všechno oblečení ve velikosti 34.
Štěpánka Duchková (vpravo) se stylistkou Klárou Klempířovu
Štěpánka Duchková (vpravo) se stylistkou Klárou Klempířovu
Jiří Janoušek

reklama

Bývalá televizní moderátorka Štěpánka Duchková by ho sice mohla vyměnit, ale namísto toho se trápí další dietou. Přitom nedávno zhubla 4 kg a váhu má teď ideální. Na party u příležitosti módní přehlídky Aleny Wilson si nedopřála ani víno, natož dalších dobrot, které se tam nabízely.

„Štěpánka má velmi dobrý vkus a smysl pro vytříbenou eleganci, takže já ji jenom seznamuji s tím, co je na trhu, o čemž mám logicky větší přehled. Scházíme se čtyřikrát do roka, kdy jí sestavuji sezonní kolekci. Teď má prý červené období, takže jsem jí přinesla všechno červené, co jsem v obchodech našla,“ prozradila Klempířová.

Bývalá modelka Klára Klempířová obléká hlavní zprávy na TV Barrandov a vede Módní ordinaci. Navštěvuje klienty a obnovuje jim šatník. Základní zkušenosti prý získala během natáčení televizního seriálu První krok, kde dělala kostýmní výtvarnici.

„Oblékla jsem spousty herců a získala tím takovou praxi, že dnes zákaznicím zpřeházím celou skříň během pár chvil a sestavím jim takové kombinace, že by je to samotné prý nikdy nenapadalo. A to mě těší nejvíc, “ říká Klempířová

Štěpánka Duchková, která moderovala svého času na Primě Zpravodajský deník, se momentálně živí mediálními tréninky a působí i v Českém rozhlase. Nicméně dostala i nabídku, aby pro Českou televizi moderovala pořad Nejchytřejší Čech.

„Když já ale nejraději dělám rozhovory s politiky,“ posteskla si a vůbec jí prý nebude mrzet, když v konkurzu na Nejchytřejšího Čecha neuspěje.

Ivana Bachoríková


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!