Důkaz místo slibů: Tyhle dvě kočky si do vlasů nevjedou. A to mají obě blízko k jednomu muži!

Herečky Gwyneth Paltrow a Dakota Johnson všem dokázaly, že mezi nimi nepanuje žádná zášť, i když je pojí úzký vztah ke stejnému muži. Tím není nikdo jiný než zpěvák kapely Cold Play Chris Martin. Herečky se potkaly na premiéře nových Avengers a podle fotek to vypadá, že se společně náramně bavily.
Gwyneth Paltrow a Dakota Johnson
Gwyneth Paltrow a Dakota Johnson
Twitter/Dakota Johnson World ‏

reklama

Byla to taková dvojitá premiéra: Populární snímek Avengers uvedl do kin svůj další díl s názvem Avengers: Endgame a dvě herečky, které pojí jeden muž, světu dokázaly, že mezi nimi nepanuje žádná zášť ani svár.

 

 

Bývalá manželka zpěváka Chrise Martina Gwyneth Paltrow a jeho současná přítelkyně Dakonta Johnson se potkaly na premiéře zmíněného snímku a jen co se zaregistrovaly, ihned se daly do řeči. Svým fanouškům tak dokázaly, že mezi nimi nepanuje žádná špatná krev a ony si společně mohou užít večer plný smíchu, dobrého jídla a pití a přátelského popovídání.

 

Honosné večeře, která následovala po premiéře a byla součástí narozenin novináře Derka Blasberga, se účastnil kromě zmíněných dam i současný manžel Gwyneth - Brad Falchuk. Podle blízkých přátel mají oba páry nadstandardně dobré vztahy a společně chodí na večeře již nějakou dobu.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow a Chris Martin dokazují, že přátelství mezi expartnery je možné! Nezapomínají na sebe ani o Vánocích!

Gwyneth s Chrisem spolu mají dvě děti - dceru Apple Blythe Alison Martin a syna Moses Bruce Anthony Martin.  

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!