Dům v Říčanech: Co se tam vlastně děje? Mladý Rychtář chtěl zmlátit redakčního fotografa

Velmi agresivní výstup předvedl ve středu odpoledne Jan Rychtář, když uviděl našeho redakčního fotografa Jirku Janouška před domem v Říčanech. Muž, který si spolu se svým otcem Josefem kdysi médiální pozornost dost užíval, má zřejmě nervy nadranc. Naštěstí si ale potyčku nakonec rozmyslel.
Jana Rychtáře náš fotograf nemile překvapil
Jana Rychtáře náš fotograf nemile překvapil
Jiří Janoušek

reklama

Naštěstí pro sebe, odhadujeme. Jirka je sice kliďas, ale vrcholově boxoval, takže není tak úplně dobrý nápad pustit se s ním do křížku. Mimochodem, rádi bychom vzkázali panu Rychtářovi, že černý pásek v bojovém sportu má ještě jeden zdánlivě velmi nenápadný fotograf a jestli se mu chce namátkou zkoušet, který to je, tak my to říkali!

Jan je společně se svým otcem Josefem, vdovcem po zpěvačce Ivetě Bartošové, znovu vídán v Říčanech, kde kdysi celá rodina Rychtářových bydlela pohromadě. Josef Rychtář se sem vrátil začátkem týdne. Obývá malé prostory u domu, kde má kancelář.

Podle sousedů Josef Rychtář příliš nevychází. "Má nakoupíno do zásoby," řekl nám svůj názor muž, který si nepřál být jmenován a výmluvně naznačil gestem pití. Faktem je, že od začátku týdne po setmění vyřvávají do tmy písničky Ivety Bartošové, které si Josef Rychtář pouští. O jeho přítomnosti ve vesnici vůbec nikdo nechce mluvit. Proč asi?

Máte s Josefem Rychtářem nějakou osobní zkušenost? Napište nám do komentářů nebo na Facebook. Samozřejmě i kladné ohlasy!

Mohlo by vás zajímat:

Jiří Štaidl je zároveň právním zástupcem svého mladšího bratra Artura

Domečku po Ivetě, kdo v tobě přebývá? Josef Rychtář už to není!

Josef Rychtář pieta - Obrázek 1

Srdeční problémy Josefa Rychtáře: Prodělal infarkt?

Iveta a Domenico byli krásný pár

Hrabě Martucci: Exkluzivní rozhovor jen pro Prima-Style.cz. Volala Iveta o pomoc i jemu? Jak se seznámili, proč rozešli?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!