Ed Sheeran se tajně oženil! Vzal si svou lásku ze střední školy

Anglický zpěvák a textař je velký tajnůstkář! Před Vánoci se tajně oženil s dlouholetou partnerkou Cherry Seaborn (26), se kterou se seznámil na střední škole v Suffolku. Svatba proběhla v úzkém kruhu rodiny a nejbližších přátel ze školy. Žádná známá celebrita nebyla pozvána.
Cherry a Ed Sheeran
Cherry a Ed Sheeran
twitter.com/USA_DAILY_NEWS

reklama

Svatba podle britského deníku The Sun byla skromnou událostí. Své ANO si řekli chvilku před Vánoci na venkovském statku v Suffolku. Blízký kamarád anglického zpěváka informaci potvrdil. „Ed se oženil pár dní před Vánoci. Nebylo to nic velkého. Jen blízká rodina, pár přátel ze školy a kněz,“ svěřil se The Sun zdroj.

Cherry a Ed Sheeran
Autor: twitter.com/ViralNewsNow1 Cherry a Ed Sheeran

Ed Sheeran začal s Cherry oficiálně randit v roce 2015, kdy byli spolu spatřeni ruku v ruce. Vztah začal na dálku, jelikož ona bydlela v Severní Karolíně, kde studovala na univerzitě Duke. Za univerzitu hrála i pozemní hokej. Později se kvůli zpěvákovi přestěhovala zpět do Británie.

Při jízdě na kole ho srazilo auto.

Tenhle sympatický zrzek vydělává víc než kterýkoliv jiný muzikant v historii! Ed Sheeran si letos vydělal neuvěřitelnou sumu peněz!

Jak sám blízký zdroj řekl, je neobvyklé vidět jednoho z nejznámějších popových umělců na tak skromné svatbě. „Bylo tam jen 40 lidí. Žádná Taylor Swift nebo několik stovek přátel, žádná média, prostě nic takového. Nechtěl žádný velký rozruch, chtěl, aby to bylo jen a jen o nich,“ svěřil se jeho blízký kamarád. Podle informací nebyl Ed ani jeho snoubenka ze svatby nervózní a oba si ji užili v úzkém kruhu přátel.

Ed Sheeran
Autor: Facebook/Ed Sheeran Ed Sheeran

Každopádně pro širší veřejnost, spolupracovníky a kamarády ze světel reflektorů plánuje dvojice uspořádat after party, která by se měla konat v létě. Na tomto seznamu by se již měla objevit známá jména jako právě Taylor Swift.

Zpěvák Ed Sheeran.
Autor: profimedia.cz Zpěvák Ed Sheeran.

Zásnuby oznámil Sheeran na svém Instagramu minulý leden. „Je skvělé mít po boku takovou snoubenku. Vzhůru do nového roku. Přejeme mnoho lásky,“ napsal tehdy na svou sociální síť. Právě jeho novomanželka ho inspirovala k napsání písní jako Perfect a Shape Of You. 

reklama

reklama