Eda Sheerana sbalila tahle exotická kočka: Je slavná a o 13 let starší! Poznáváte ji?

Zrzavý idol a slaďouš Ed Sheeran (24) sice byl v minulých týdnech podezírán, že to dává dohromady se Selenou Gomez (23), ale pravda je jiná. Hudebník sáhl do poněkud jiné věkové kategorie a začal si s bývalou zpěvačkou slavné dívčí kapely.
Ed Sheeran se zabouchl do Pussycat Doll Nicole Scherzinger.
Ed Sheeran se zabouchl do Pussycat Doll Nicole Scherzinger.
facebook.com

reklama

Pamatujete na hvězdné kočky Pussycat Dolls? Právě její hlavní zpěvačka Nicole Scherzinger (37) se stala pro zpěváka Eda Sheerana novou láskou. Exotická kráska s kořeny na Havaji, v Rusku a na Filipínách je o celých třináct let starší, ale jak se zdá, dvojici to vyhovuje a svým vztahem se nijak netají. Nicole se na sociálních sítích pochlubila společnou fotkou, kde si pochvaluje, že je vyšší než ona a při svém hollywoodském koncertě před dvěma týdny mu na pódiu věnovala svůj hit „Don´t Cha“.

Piercing Lennyho Kravitze teď lidi zajímá víc, než rockerova hudba

Nechali byste si ho propíchnout? Lenny Kravitz a jeho ptáček s náušnicí nastartovali novou módu!

 A jak se vlastně Ed a bývalka Lewise Hamiltona dali dohromady? O tom vypovídá zdroj časopisu The Sun: „Byli přáteli a jeden druhého vídali na hudební scéně. Několik posledních měsíců ji to však k Edovi táhlo hlavně skrze jeho hudbu. Když se rozešla s Lewisem, měla zlomené srdce a Edovy songy si přehrávala pořád dokola. Jsou si velmi blízcí. Nicole dokonce tvrdí, že on je mužskou verzí jí samé.“

Patnáctiletá Noah bude možná ještě větší strašidlo než starší ségra Miley.

BUBUBU! Mladší sestra Miley Cyrus Noah (15) vypadá DĚSNĚ: Kde a proč se to STRAŠIDLO zjevilo?

Jestli to Seleně se show Amy Schumer vyjde, bude Justin úplným otloukánkem.

Justin se má na co těšit: Selena Gomez spřádá ďábelský plán na jeho další PONÍŽENÍ!

Když Jen viděla, jaký vztah má Sandra s Louisem, rozhodla se do toho jít také.

Jennifer Aniston (46) se konečně dočkala a bude mít děťátko: Jak se bude jmenovat, a co s tím má společného Sandra Bullock?

reklama

reklama