Elton John: Ještě že dřív nebyly reality show!

Britský zpěvák Elton John (66) tvrdí, že by nikdy nebyl úspěšný, kdyby se zúčastnil nějaké reality show. Zpěvák je rád, že v jeho začátcích nic takového neexistovalo.
Elton John a jeho nepostradatelný klavír
Elton John a jeho nepostradatelný klavír
facebook

reklama

„Když jsem byl mladý, nebyly díky bohu žádné talentové soutěže a reality show. Tehdy jsem si musel pomoct sám. Vyrazil jsem na cestu a vydělával si na živobytí vším možným. Jen díky tomu jsem získal všechny dosavadní zkušenosti,“ řekl zpěvák v rozhovoru pro časopis Radar Magazine.

Elton John vlastní společnost Rocket Music Entertainment Group. Všem interpretům, o které se stará jako manažer, doporučuje, aby vystupovali vždycky naživo. „Každému říkám, že pokud neumí hrát naživo, nepodepíšu s ním smlouvu.“

Na začátku musí Eltonovo hudební stádečko chodit hrát pro 20 až 30 lidí. „Jedině tak budou mít šanci na dlouhodobou kariéru a zlepší se jako hudebníci,“ vysvětlil známý zpěvák.

Elton John, vlastním jménem Reginald Kenneth Dwight, během své čtyřicetileté kariéry prodal více jak 200 milionů kopií svých nahrávek. Mimo spousty cen získal i šest Grammy, čtyři Brit Awards, Oscara, Zlatý glóbus či divadelní cenu Tony. Jako první interpret v historii nedávno dostal i cenu Brits Icon.

V roce 1994 Johna uvedli do Rock´n´rollové síně sláv. Mezi jeho největší hity patří písně Candle In The Wind, Crocodile Rock, Saturday Night´s Alright For Fighting

-juf-


Jen růůůžová to může býýýýt....

Sir Elton John: Zrůžověl nadšením, že přežil

Elton John (vlevo) s partnerem Davidem Furnishem vyrazili se syny na výlet do Benátek

Šťastná máma Elton John na výletě!

Video VIP zprávy: Madonna má narozeniny

Šťastná „holka“ Madonna: Provokuje, šokuje, ale už měla i lepší období


reklama

reklama