Emily Blunt jako nová Mary Poppins: Herečka se obává, že se nebude jako populární pohádková postava líbit vlastním dětem

Hvězda filmu „Dívka ve vlaku“ Emily Blunt (35) říká, že její vlastní dcery nejsou zrovna nadšené, když se jejich maminka objevuje na obrazovce. A svůj názor možná nezmění ani v případě, že se z maminky stane oblíbená chůva Mary Poppins. Na její novou verzi se mohou diváci těšit již v příštím měsíci.
Mary Poppins
Mary Poppins
Facebook/Mark Sacchetti

reklama

Je to tak. S blížícími se Vánocemi si studio Walt Disney připravilo pro své nejmenší diváky novou verzi oblíbeného muzikálového filmu Mary Poppins.

Mary Poppins se vrací a s ní i nová herečka, která se zhostí role kouzelné chůvy. A kdo je tou šťastnou? Nikdo jiný, než talentovaná Emily Blunt! Ta se na roli pečlivě připravovala a jak sama říká- děti jsou to nejkritičtější a nejupřímnější publikum, takže nechce nic ponechat náhodě.

Koho se však obává, tak to jsou její dvě dcerky. Ty z faktu, že je jejich maminka slavná herečka, tak nadšené nejsou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Da ponte pra cá (@dapontepraca_),

 

Dcery Hazel (4) a Violet (2) svojí maminku samozřejmě milují, jen si stále ještě nemohou zvyknout na to, že ji vidí v televizi. „Když mě starší z dcer poprvé viděla v televizi, zatvářila se tak, jako kdyby říkala- ať už tě na obrazovce proboha nikdy více nevidím,“ smála se Emily při jednom z rozhovorů.

„Nyní přišla dobrá chvíle na to, zahrát si nějakou kladnou postavu, po všech těch vážných až negativních rolích. Doufám, že se holkám jako pohádková postava zalíbím,“ říká Emily.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený ⓦ ⓞ ⓣ ⓝ ⓞ ⓣ (@celebritywotnot),

 

Dcery Hazel a Violet má herečka se svým hereckým kolegou, Američanem Johnem Krasinskim, za kterého se provdala v červenci 2010. O čtyři roky později se narodila Hazel a v roce 2016 pak Violet.

Kdo je Mary Poppins?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Mary Poppins je literární postava, kouzelná chůva ze stejmojmenné knihy Pamely L. Travers. V roce 1964 natočilo studio Disney na motivy příběhu slavný film. Mary Poppins ztvárnila Julia Andrews. Film pojednává o dětech, kterým nevyhovovala žádná chůva a své požadavky na novou napsaly na papír. Ten rodiče zahodili, ale vítr ho zanesl k Mary. Děti s ní zažívají nejrůznější dobrodružství a Mary zmizí v okamžiku, kdy si rodiče uvědomí, že řešením není chůva, ale věnovat dětem více času.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!