Emily opět dráždí! Oblečená neoblečená si užívala vodní radovánky

Marně byste v současnosti hledali modelku, která svými odvážnými modely a ještě odvážnějšími fotkami, šokuje celý svět. Emily Ratajkowki (27) se pyšní božskou figurou, kterou se ani náhodou nebojí ukázat. To dokázala i na pláži v Sydney, kde se promenádovala v sakra titěrných bikinách.
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Twitter/Vogue Australia ‏ Ověřený účet

reklama

Emily ví, jak na sebe upoutat pozornost. I přesto, že si před časem v rozhovoru postěžovala, že nedostává vážné role, jelikož je příliš sexy, s rolí sexbomby se rychle ztotožnila.

 

 

A jako pravá bohyně byla k vidění i na pláži v australském Sydney, kde se objevila s kamarádkou. V černých titěrných plavkách byla doslova k nepřehlédnutí! Nutno podotknout, že bikiny tvořily převážně šňůrky, než látka.

 

 

Krásná Emily možná nemá tolik filmových nabídek, ale ty modelingové ji to rozhodně vynahradí. Ve světě modelingu je velmi oblíbená. Její ultra štíhlá postava a dokonalá přírodní prsa mluví za vše. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata),

 

Emily je necelý rok vdaná za herce Sebastiana Beara-McClarda, který se tak mezi muži pyšní významným triumfem- doma má kočku, o které sní snad každý muž. Tak co chlapi, závidíte?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!