Emily Ratajkowski se toho nebojí: Na týdnu módy potěšila nejedno mužské oko

Populární modelka a herečka Emily Raajkowski (26) svým tělem provokuje, kudy chodí. Na nedávném pařížském týdnu módy se předvedla v outfitu, který patřil k těm nejodvážnějším z celého večera.
ilustrační foto- Emily Ratajkowski
ilustrační foto- Emily Ratajkowski
instagram/@emrata

reklama

Největší předností této krásné modelky je beze sporu její dokonalá postava. Štíhlému tělu bez gramu tuku dominují přírodní prsa, která se Emily nebála ukázat už v klipu Robina Thickeho k písni Blurred Lines.

ilustrační foto- Emily Ratajkowski
Autor: instagram/@emrata ilustrační foto- Emily Ratajkowski

Jako správná modelka nemohla chybět na pařížském týdnu módy, na který zvolila velmi sexy outfit. Model od značky Jacquemus připomínal pánskou košili, kterou si modelka ledabyle uvázala pod prsy. A jelikož pod takto odvážný model nebylo možné obléknout podprsenku, vydala se na módní show Emily bez ní.

ilustrační foto- Emily Ratajkowski instagram
Autor: instagram/@emrata ilustrační foto- Emily Ratajkowski instagram

Jenže zatímco zepředu bylo vše, jak má být, při pohledu ze strany mohl kde kdo z přihlížejících vidět modelky ňadra v celé jejich kráse. Nutno podotknout, že Emily není žádná stydlivka a z neplánovaného „odhalení“ si nic nedělá. Vždyť její instagramový profil je plný sexy fotek jejích nádherného těla. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!