Enrique Iglesias a Anna Kurnikova se pochlubili novorozencem... jak jinak než na Instagramu

Je to přesně měsíc, co se hvězdné tenistce a zpěvákovi, který láme srdce na potkání, narodila dvojčata. Šťastní novopečení rodiče se konečně rozhodli ukázat svá dítka široké veřejnosti. Anna se vyfotila s jedním z dvojčat a zveřejnila fotku na svém Instagramu. Totéž udělal Enrique s dítkem druhým.
Anna Kurnikova
Anna Kurnikova
instagram/@annakournikova

reklama

‚‚Moje světlo,“ připsali oba rodičové k jejich zveřejněnému příspěvku. Dvojčata Lucy a Nicolas se narodila 16. prosince v Miami, a že to bylo pořádné překvapení. Do té doby média vůbec nevěděla, že dvojice dítě čeká, natož hned dvě! ‚‚Byli v kontaktu jen s rodinou a svými nejbližšími. Celkově tento pár vede dost uzavřený styl soukromí, média nemají šanci,“ nechal se slyšet blízký přítel obou z dvojice.

Na veřejnost se informace o novorozených dostala skrz Enriquovu matku, která se před španělskými novináři prořekla, že Iglesias je v současnosti nejšťastnější, co kdy byl. Dvojice je společně neuvěřitelných 16 let a dohromady se dala při natáčení videoklipu Iglesiasovy písně Escape. 

 

My Sunshine

Příspěvek sdíleannakournikova),

Enrique Iglesias je syn světového pěvce Julia Iglesiase, který ve své době zlomil nejedno ženské srdce. Jeho syn šel jednu dobu v otcových stopách, i přesto se usadil a svou Annu si střeží jako oko v hlavě už neuvěřitelných 16 let. Pár se v minulosti několikrát rozešel, ovšem konfliktní situace nebyly zřejmě natolik významné, aby pár nemohl dále budovat rodinu.

 

My Sunshine

Příspěvek sdílený Enrique Iglesias (@enriqueiglesias),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!