Enrique Iglesias přijede do Prahy s milou i dvojčaty!

Už 7. a 8. května se v pražské O2 areně předvede španělský krasavec Enrique Iglesias. Fanoušci ale jásají nejen kvůli koncertu, zpěvák s sebou totiž do Čech přiveze i svou milou Annu Kurnikovovou. A aby toho nebylo málo, i svá novorozená dvojčata. Hvězda má totiž ve stejném datu narozeniny a chce je oslavit s celou rodinou.
Enrique Iglesias
Enrique Iglesias
instagram/@enriqueiglesias

reklama

8. května oslaví Enrique Iglesias třiačtyřicáté narozeniny. Právě proto chce mít rodinu na blízku a přiveze si ji do Prahy rovněž. Ve městě zůstane popový zpěvák mnohem déle než dva dny, chce si Prahu dosyta užít. Ubytovaný bude společně s rodinou v jednom z pražských pětihvězdičkových hotelů, o jehož názvu se prozatím nehovoří. 

Aby fanoušci nestrádali, rozhodl se uspořádat v Čechách koncerty rovnou dva, protože jeden se okamžitě vyprodal a Enrique si své fanoušky zkrátka hýčká. 7. května bude první poklidnější a 8. teprve nastane pořádná show na počest narozenin charismatického Španěla. 

Naposled koncertoval Iglesias v Praze koncem roku 2016 a slíbil všem fanouškům, že se do České republiky brzy vrátí. A svůj slib splnil. Tak to vypadá, že O2 arenu, kde se koncerty odehrají, čeká největší narozeninová párty vůbec.

Dvojčata Lucy a Nicolas se slavné dvojici narodila 16. prosince v Miami, a že to bylo pořádné překvapení. Do té doby média vůbec nevěděla, že dvojice dítě čeká, natož hned dvě! ‚‚Byli v kontaktu jen s rodinou a svými nejbližšími. Celkově tento pár vede dost uzavřený styl soukromí, média nemají šanci,“ nechal se slyšet blízký přítel obou z dvojice.

reklama

reklama