Erbová kápla božskou. Rakovinu nemá, ale nemocná je

Modelka Vlaďka Erbová po svatbě s fotbalistou Tomášem Řepkou hodně zhubla a hned se vyrojily spekulace, že trpí mentální anorexií nebo má rakovinu.
Vlaďka Erbová je stále úspěšná modelka
Vlaďka Erbová je stále úspěšná modelka
facebook

reklama

Krátkovlasá kráska tak musela neustále čelit bulvárním útokům a nakonec promluvila: není to ani jedno ani druhé. V pořádku však není.

„Stalo se přesně to, co jsem nechtěla! Řadu měsíců jsem se snažila vysvětlit médiím i okolí, že opravdu netrpím poruchou příjmu potravy. Ale ty všechny otázky kolem mě donutily sdělit fakt, že moje váha a další příznaky patří ke zdravotnímu problému,“ napsala na Facebook modelka a maminka ročního Marcuse a dcery Viktorky.

„Věřím lékařům, kteří se o mě starají, že se můj stav brzy vrátí k normálu. Nehledejte nikdo za tím senzace nebo spekulace. Kolem nás je mnoho jiných více nemocných lidí, než jsem já,“ uvedla Erbová na sociální síti. „Člověk se cítí slabý, i když má jen chřipku,“ dodala.

Erbová by tak mohla trpět třeba Crohnovou nemocí, což je chronické onemocnění zažívacího traktu nebo nemocí štítné žlázy. Ať je to cokoliv, doufáme, že se z toho modelka dostane a držíme palce, ať je zase fit.

 

reklama

reklama