E.T. mimozemšťan přišel o maminku: Indiana Jonese sice krutě oškubala, ale svůj boj s rakovinou prohrála...

„E.T. volat domů!“ Vzpomínáte na slavnou hlášku z ještě slavnější tragikomedie o nejroztomilejším ufonovi? Její autorka a scénáristka Spielbergova nesmrtelného filmu Melissa Mathison (†65) je bohužel po smrti a možná je teď na cestě tam, kam se chtěl E.T. vždy vrátit.
Melissa Mathison podlehla rakovině.
Melissa Mathison podlehla rakovině.
Profimedia.cz a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Hollywoodská scenáristka a aktivistka za osvobození Tibetu z čínské nadvlády má na kontě několik slavných filmů. Kromě slavného Ítýho se proslavilo její životopisné drama o dalajlamovi Kundun nebo geniální animák Hayao Miyazakiho Ponyo.

Dobyvatelé ztracené archy

Bude pátý Indiana Jones? Steven Spielberg má jasno.

Podle Stevena Spielberga to byla právě Melissa, která vymyslela nehynoucí hlášku E.T. call home! „Melissino srdce, které zářilo s ušlechtilostí a láskou tak jasně jako srdce, které dala E.T.,“ nechal se slyšet režisér. Smutný je i Harrison Ford (73), jenž byl přes dvacet let jejím manželem a mají spolu dvě děti. Jejich rozvod před jedenácti lety ho však přišel zatraceně draho, když jí musel vysolit v přepočtu děsivé 2,2 miliardy. Ale zase na druhou stranu – co je to pro Indianu Jonese? Spi sladce Mellisso!

Benji Gregory s nerozlučným kamarádem ALFem.

GALERIE: Z roztomilého kámoše vesmírného požírače koček ALFa vyrostl dost drsný chlapík!

Zdemolovaný kokpit

Herec Harrison Ford havaroval v letadle! Zřítilo se na golfovém hřišti

Herečka Kim Novak a Steven Spielberg  na závěrečném ceremoniálu v Cannes

Steven Spielberg fandí lesbičkám!

reklama

reklama