Eva Longoria se svěřila, jaké to je být maminkou ve 43 letech!

Už je to nějaký ten pátek, co se herečce narodil prvorozený syn Santiago. Na roli maminky si počkala do 43 let a za zdravého chlapečka je nesmírně šťastná.
Eva Longoria
Eva Longoria
Twitter/CosmopolitanUK

reklama

Americká herečka je známá především díky své roli v populárním seriálu Zoufalé manželky. Sama Eva byla dvakrát vdaná ale napotřetí to konečně vyšlo a o zoufalé manželce nemůže být řeč. Její manžel José Antonio Baston (50) jí je neskutečnou oporou a spolu si teď zvykají na nové role rodičů.

Eva Longoria
Autor: Twitter/WomenaHollywood Eva Longoria

I když José ne tak docela. Z předchozího manželství má již čtyři děti s herečkou Natalii Esperón! Takže můžeme s klidem říci, že už ho pravděpodobně jakož to pětinásobného tatínka nic nepřekvapí.

Eva Longoria

Zoufalka Eva Longoria ukázala zakulacující se bříško

Chlapeček Santiago se narodil 19.července 2018 a obrátil hvězdě život naruby. „Nebudu si vymýšlet, je to náročné. Snažím se skloubit práci s kojením a Santiagovým harmonogramem.“ Každopádně od porodu již uběhlo 5 měsíců a novopečená maminka si na svou roli zvykla a užívá si ji. Na svém Instagramu sdílí se svými fanoušky rodinné fotky malého Santiaga, a připisuje k nim vtipné poznámky. Tato krásná tmavovláska je blízká kamarádka Victorie Beckham, která má z malého chlapečka velkou radost.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Eva Longoria Baston (@evalongoria),

 

Longoria není jen herečkou, je také producentka a režisérka. Získala několik ocenění a nominací. V roce 2003 se objevila na titulní stránce časopisu PEOPLE jako jedna z nejkrásnějších celebrit toho roku. Je vidět, že Eva těhotenstvím hodně nabrala a snaží se dát postavu zpět do formy, což se jí daří na výbornou!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Eva Longoria Baston (@evalongoria),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!