Ewa Farna je na sebe pyšná! Nenechala se zlákat plastikou ani jinými úpravami

Zpěvačka Ewa Farna se svěřila, co považuje za svůj největší úspěch. A netýká se to hudebního světa nebo budoucího mateřství. Jako jedna z mála našich celebrit se nenechala zlákat plastickými zákroky, liposukcí či dofouknutím prsou.
Ewa Farna
Ewa Farna
facebook.com/EwaFarnaCz

reklama

Pamatujete si na Ewu Farnou, když začínala? Bylo jí 12 let a nazpívala několik hitů, které zná téměř každý Čech. „Před třinácti lety touhle dobou jsem byla zavřená ve studiu a natáčela své první písničky,“ začala svůj projev.

Ewa Farna
Autor: instagram.com/ewa_farna93/ Ewa Farna

Ewa Farna se svěřila svým fanouškům, že je stále tou dívkou, která je na této fotografii. „Bez plastických operací, dofouknutých prsou, liposukcí a touhou vypadat 'stejně jako...'”  Tehdy si tahle holka říkala, že ji showbusiness nesemele, že základní hodnoty jí zůstanou stejné a že se bude snažit chovat tak, aby se za sebe nemusela stydět,“ pokračovala ve svém projevu.

Ewa Farna

Ewa Farna každou chvilku porodí první dítko! Víme, jak se bude jmenovat

„Jsem strašně ráda, že i přes všechny pohledy, narážky, články za morální hranou i brutální tlak společnosti, jsem pořád i tou holkou na fotce. Za svůj vzhled a chovaní, za to že je z vesnice. Za to, že je Polka v zemi, která obecně Poláky úplně nemiluje. Za to, že se jmenuje Ewa Farna a ne Eva Farná nebo za to, ze věří v Boha v ateistické zemi,“ děkovala Ewa.

Ewa Farna je v tom! 4
Autor: profimedia.cz Ewa Farna je v tom! 4

Zpěvačka bude co nevidět maminkou a prý se ještě nenachází ani v polovině své kariéry. S manželem Martinem Chobotem čekají chlapečka. Termín porodu není znám.  

reklama

reklama