Ewa Farna natočila nový videoklip!

Před dubnovou tour „V akustickém směru“ vyjde videoklip k novému singlu „Z nálezů a krás“. Koncert odstartuje 3.dubna v Jihlavě.
Ewa Farna - rozhovor
Ewa Farna - rozhovor

reklama

Ewa má celé jaro na pilno. Po pracovní cestě do Kataru, přípravě tour, zkouškách s kapelou, natočila k novému singlu „Z nálezů a krás“ videoklip. Světlo světa by měl spatřit ještě do konce tohoto měsíce. Jednu z hlavních rolí v něm přijal zkušený herec Dušan Sítek, který se ke spolupráci vyjádřil: „Ewu Farnou sleduji od počátku její kariéry a jako Ostravák jsem cítil povinnost přijmout roli vrátného v tomto videoklipu.“ Mezi dalšími herci se představí také mladičký „vinař“ Tomáš Materna.

“Klip jsme připravovali hrozně dlouho, samotné natáčení už ale díky teamu režiséra Martina Linharta proběhlo rychle a profesionálně. Hlavní kulisou klipu je veliký nápis „Nálezy a krásy“. Což je název krámku, který si pan vrátný otevřel. Jeho každodenní náplní je rozdávat lidem radost, a to hlavně tím, že jim pomůže najít, co v životě hledali nebo kdysi ztratili. Každý si tam zkrátka najde to své. Věc, která je dítěti ukradená, může být pro dospělého člověka nepřehlédnutelná. Výborný pan Sítek, alias vrátný, nakonec odchází  z místnosti plné harampádí, a divák by se měl ptát, zda „Nálezy a krásy“ opravdu existují nebo se celá situace odehrává jen v mysli pana vrátného.“ – shrnula děj klipu Ewa.

Jak Ewa sama avizovala, pro fanoušky kromě akustického tour, připravila také jiná překvapení. Koncem minulého měsíce byla spuštěna mobilní aplikace „Ewa Farna“. Posluchači a příznivci si ji mohou stáhnout přes Google Play nebo App Store. Díky ní jsou informováni o aktuálním dění kolem tour, plánovaných koncertech a všech novinkách. Upgradu se dočkají také webové stránky, které budou spuštěny v polovině března. Soutěžte o lístky na turné ZDE!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!