Exkluzivní rozhovor pro Prima-Style.cz: Pierra Richarda dostala otázka na ženy

Je milý, bezprostřední a velmi soustředěný. Chová se jako velký gentleman a dívá se vám stále do očí. To jsou první dojmy ze setkání s francouzským hercem Pierrem Richardem. Rohovor pro Prima-Style.cz skončil fantastickou reakcí na otázku o ženách.
I když s ním mluvíte přes slečnu překladatelku, dívá se vám Pierre Richard upřeně do očí svým bystrým bleděmodrým pohledem
I když s ním mluvíte přes slečnu překladatelku, dívá se vám Pierre Richard upřeně do očí svým bystrým bleděmodrým pohledem
archiv

reklama

Nejdéle ale Pierre Richard mluvil o vínu, které přijel do České republiky představit. Je totiž více než pětadvacet let profesionálním vinařem (kromě herecké a režisérské kariéry).

TIP Prima-Style.cz: V pátek bude exkluzivním hostem VIP zpráv herecká legenda, skvělý komik a také vinař Pierre Richard ve studiu VIP zpráv na Primě. Řeč bude nejen o jeho nejnovější vinařské lásce, ale také o jeho ženách, dětech a soukromí.

O Pierru Richardovi se dozvíte úplně všechno. Víte například, kolikrát byl ženatý? Nebo to, že pochází ze šlechtické rodiny? Naše moderátorka Laďka Něrgešová se ho zeptá na jeho život mimo objektivy kamer, na to, co ho dokáže naštvat nebo co mu dělá radost.

Herec Pierre Richard nemohl od modelky Táni Kuchařové odtrhnout oči

Kuchařová na tajné večeři se slavným Francouzem. Krize ve vztahu?

Sexy Taťána Kuchařová

Nádherná Taťána špulila rtíky a vyrazila v průhledných šatech

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!