Exkluzivní VIDEO: Vladko a jeho maminka. Co zničilo jejich rodinu?

Ani jeden ten večer netušili, kolik si toho řeknou. Soutěžící Vladko se setkal v přímém přenosu přes Zpovědnici se svojí maminkou. Tekly slzy a staré křivdy vyplavaly na povrch. Podívejte se na VIDEO, které má extrémní sílu.
Mami, miluju tě... Ale...
Mami, miluju tě... Ale...
archiv

reklama

Vladko má vztahy s rodinou složité. "Naše rodina je rozbitá, rozbabraná, zničená. Jediný, s kým jsem v kontaktu a koho považuji za rodinu, je moje matka," řekl ve Vile. Ostatních příbuzných se zřekl a v televizním přenosu měl pro ně dokonce jasný vzkaz, aby si žili své vlastní životy a jeho nechali na pokoji.

"Nenávidím to příjmení, chci si změnit jméno," šokoval Vladko s tím, že i kdyby se býval snažil nastotisíckrát, nikomu kromě maminky by se v rodině nikdy nezavděčil. "Kdybych se rozpůlil, vyčtou mi, že jsem se nerozčtvrtil," postěžoval si a dodal, že se v rodině desítky let žilo jen ve lžích. "Proto lež tak nesnáším. Nenáviděl jsem to."

Co obsahuje následující VIDEO, pořízené při úterním Zúčtování:

- Vladkovu výpověď o rodině

- Rozhovor moderátorky Terezy Pergnerové s Vladkovou maminkou ve studiu

- Konfronaci matky a syna plnou pravdy a emocí

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zpovědnice - Vladkova máma

 

Tip Prima-Style.cz: Sledujte dnes Zprávy z Vily v 19:40 na Primě a VyVolení – Denní rekapitulace na Prima love ve 21:20.

Co se právě děje ve Vile? Vyberte si některou ze čtyř kamer a sledujte VyVolené ZDE.

Mohlo by vás zajímat:

VV Porušování pravidel

Video: VyVolení nedodržují pravidla!

Bude to chtít injekci?

Pacient Thomas ve Vile: Má ošetřovatelku dobrovolnici. Láska?

Svlékání

No tohle! VyVolení se svlékali jeden přes druhého

reklama

reklama