Exmanželka Johnnyho Deppa má nový objev! Tentokrát jde o režiséra

Krásná, sexy a možná i trochu vypočítavá - to všechno je Amber Heard, která se možná více než herečka proslavila jako manželka Johnnyho Deppa. Se slavným hercem měla velmi vášnivý a bouřlivý vztah, který vyústil v ještě bouřlivější rozchod. Teď však má mít Amber další lásku. A tou není nikdo jiný než režisér hororu „To“.
Amber Heard
Amber Heard
instagram

Mexický režisér Andrés Muschietti, který se proslavil horory „Máma“ a „To“, padnul do oka krásné herečce. Ta má za sebou divoký rozvod s hercem Johnnym Deppem, po kterém však dlouho nesmutnila. Ať už to byl zakladatel Tesly Elon Musk, či obchodník s uměním Vito Schnabel, láska až za hrob z toho nebyla.

 

 

Teď se hvězda komiksového trháku Aquaman podle amerických novinářů zakoukala do zmíněného režiséra. Ruku v ruce je spatřilo již několik bulvárních fotografů. Uvidíme, jak tenhle románek nakonec dopadne, a zda to to pro režiséra nebude jedna velká noční můra.

Dávala Amber přednost Caře před Johnnym?

FOTO: Kdo nasadil Johnnymu parohy? Amber Heard si údajně užívala s touto slavnou lesbičkou!

Amber Heard se narodila v Austinu 22. dubna 1986. Navštěvovala St. Michaels Catholic Academy, kterou ale kvůli herectví musela opustit. V 18 letech získala první zkušenosti před kamerou. Zpočátku se objevovala v menších seriálových rolích, jako například ve SMALLVILLE, O.C. nebo CALIFORNICATION s Davidem Duchovnym.

reklama