Exmanželka Johnnyho Deppa má nový objev! Tentokrát jde o režiséra

Krásná, sexy a možná i trochu vypočítavá - to všechno je Amber Heard, která se možná více než herečka proslavila jako manželka Johnnyho Deppa. Se slavným hercem měla velmi vášnivý a bouřlivý vztah, který vyústil v ještě bouřlivější rozchod. Teď však má mít Amber další lásku. A tou není nikdo jiný než režisér hororu „To“.
Amber Heard
Amber Heard
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mexický režisér Andrés Muschietti, který se proslavil horory „Máma“ a „To“, padnul do oka krásné herečce. Ta má za sebou divoký rozvod s hercem Johnnym Deppem, po kterém však dlouho nesmutnila. Ať už to byl zakladatel Tesly Elon Musk, či obchodník s uměním Vito Schnabel, láska až za hrob z toho nebyla.

 

 

Teď se hvězda komiksového trháku Aquaman podle amerických novinářů zakoukala do zmíněného režiséra. Ruku v ruce je spatřilo již několik bulvárních fotografů. Uvidíme, jak tenhle románek nakonec dopadne, a zda to to pro režiséra nebude jedna velká noční můra.

Dávala Amber přednost Caře před Johnnym?

FOTO: Kdo nasadil Johnnymu parohy? Amber Heard si údajně užívala s touto slavnou lesbičkou!

Amber Heard se narodila v Austinu 22. dubna 1986. Navštěvovala St. Michaels Catholic Academy, kterou ale kvůli herectví musela opustit. V 18 letech získala první zkušenosti před kamerou. Zpočátku se objevovala v menších seriálových rolích, jako například ve SMALLVILLE, O.C. nebo CALIFORNICATION s Davidem Duchovnym.

Reklama
Reklama