Exmanželka Josefa Rychtáře: Mluvili jsme s paní Darinou. Bojí se?

Telefon zvedla paní Darina, bývalá manželka Josefa Rycháře, na přímluvu společného přítele. Teprve když ji ubezpečil, že jí z naší strany nic zlého nehrozí. Chtěli jsme znát její názor na nápad exmanžela, že se z domku v Uhříněvsi nastěhuje zpět do původního bydliště v Říčanech.
Paní Darina patří mezi přátele hraběte Domenica Martucciho
Paní Darina patří mezi přátele hraběte Domenica Martucciho
facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sympatická dáma se ovšem omluvila, že žádné komentáře k celé situaci nemá . "Snad mě lidsky pochopíte, v takové situaci si myslím, že se to ani vůbec nehodí. K ničemu, co se týká bývalého manžela nebo Ivety Bartošové, se z osobních a také pietních důvodů vůbec vyjadřovat nebudu," vysvětlila mi klidným hlasem.

Chápu to a nedivím se. S Josefem Rychtářem si paní Darina užila až až včetně násilností a kauza asi jen tak neskončí. Pravdou je, že majetek manželů zatím vypořádán nebyl a tak je docela možné, že se Josef Rychtář skutečně ocitne v Říčanech. (to budou mí místní radost.... "Taková klidná hezká vesnička to byla, než se nám sem nastěhoval," vyslechli jsme dnes v Uhříněvsi).

V takovém případě by paní Darina mohla být v přímém ohrožení života. Stačí si vzpomenout, co jí v minulosti Josef Rychtář provedl - od fyzických útoků až po šikanování a výhružky.

Osmnáctiletý podmíněný trest dostal Josef Rychtář před několika týdny za vyhrožování advokátce paní Dariny. Stačí jediný incident a ocitne se ve vězení - navíc je před ním ještě celá řada soudů s odvěkým rivalem Zdeňkem Macurou.

Autorka: Jana Divizna Divišová, šéfeditorka

Iveta a Domenico byli krásný pár

Hrabě Martucci: Exkluzivní rozhovor jen pro Prima-Style.cz. Volala Iveta o pomoc i jemu? Jak se seznámili, proč rozešli?

Josef Rychtář pieta - Obrázek 16

Vdovec Rychtář: V noci lezl přes ploty, pral se s policistou a teď není doma

Josef Rychtář... se soudy už má své zkušenosti...

Strašlivé vyhlídky Rychtářovy exmanželky Dariny: Bude z ní bezdomovec?

Reklama
Reklama