Exmanželka Josefa Rychtáře: Mluvili jsme s paní Darinou. Bojí se?

Telefon zvedla paní Darina, bývalá manželka Josefa Rycháře, na přímluvu společného přítele. Teprve když ji ubezpečil, že jí z naší strany nic zlého nehrozí. Chtěli jsme znát její názor na nápad exmanžela, že se z domku v Uhříněvsi nastěhuje zpět do původního bydliště v Říčanech.
Paní Darina patří mezi přátele hraběte Domenica Martucciho
Paní Darina patří mezi přátele hraběte Domenica Martucciho
facebook

reklama

Sympatická dáma se ovšem omluvila, že žádné komentáře k celé situaci nemá . "Snad mě lidsky pochopíte, v takové situaci si myslím, že se to ani vůbec nehodí. K ničemu, co se týká bývalého manžela nebo Ivety Bartošové, se z osobních a také pietních důvodů vůbec vyjadřovat nebudu," vysvětlila mi klidným hlasem.

Chápu to a nedivím se. S Josefem Rychtářem si paní Darina užila až až včetně násilností a kauza asi jen tak neskončí. Pravdou je, že majetek manželů zatím vypořádán nebyl a tak je docela možné, že se Josef Rychtář skutečně ocitne v Říčanech. (to budou mí místní radost.... "Taková klidná hezká vesnička to byla, než se nám sem nastěhoval," vyslechli jsme dnes v Uhříněvsi).

V takovém případě by paní Darina mohla být v přímém ohrožení života. Stačí si vzpomenout, co jí v minulosti Josef Rychtář provedl - od fyzických útoků až po šikanování a výhružky.

Osmnáctiletý podmíněný trest dostal Josef Rychtář před několika týdny za vyhrožování advokátce paní Dariny. Stačí jediný incident a ocitne se ve vězení - navíc je před ním ještě celá řada soudů s odvěkým rivalem Zdeňkem Macurou.

Autorka: Jana Divizna Divišová, šéfeditorka

Iveta a Domenico byli krásný pár

Hrabě Martucci: Exkluzivní rozhovor jen pro Prima-Style.cz. Volala Iveta o pomoc i jemu? Jak se seznámili, proč rozešli?

Josef Rychtář pieta - Obrázek 16

Vdovec Rychtář: V noci lezl přes ploty, pral se s policistou a teď není doma

Josef Rychtář... se soudy už má své zkušenosti...

Strašlivé vyhlídky Rychtářovy exmanželky Dariny: Bude z ní bezdomovec?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!