Exmanželka Tomia Okamury učí vařit jeho milenku!

Tomio Okamura s přítelkyní Monikou, které kuchařskou knihu věnoval
Tomio Okamura s přítelkyní Monikou, které kuchařskou knihu věnoval
Jiří Janoušek

reklama

Podnikatel a neúspěšný prezidentský kandidát Tomio Okamura (40) ví, jak popostrčit milenku k tomu, aby vařila stejně dobře jako jeho bývalá žena Mie. S exmanželkou sepsal Velkou japonskou kuchařku, kterou daroval své milence, studentce Monice Talašové.

„Zatím vařím japonské speciality jen pod vedením svého partnera,“ řekla Talašová, které má k Asii evidentně velmi blízko. „Po českém jídle se mi chce spát a vzhledem k tomu, že studuji dvě fakulty, radši upřednostňuji japonskou kuchyni, po které podávám mnohem lepší výkony.“

Její výkony si velmi pochvaluje i Okamura: „Monika je hrozně šikovná! Dobře krájí, dobře obaluje a umí jídlo hezky aranžovat. Skutečně má estetické cítění, aby to finálně dobře vypadalo. Často to dopadá tak, že ona aranžuje a já pak uklízím ze stolu a dávám věci do myčky.“

Moravsko-japonský podnikatel chodí s mladou studentkou už přes dva roky a seznámili se na internetu. Na jídlo ho Talašová ale evidentně neuhnala.

„Na narozeniny jsem mu udělala zapečené brambory s rybou a Tomio byl velmi spokojený. Ale jinak na vaření nemám čas,“ přiznala se studentka, z které by určitě byla jedna z nejhezčích prvních dam na světě, kdyby jejímu partnerovi vyšla kandidatura na prezidenta.

„Monika mi pravidelně dělá snídani. Tak jednou týdně, ale to mi stačí. Mám z toho radost. Vracím se večer pozdě domů a ráno mám hlad. Uvítá to i syn, který s námi bydlí,“ řekl Okamura, který si musí zbývajících šest dní v týdnu dělat snídani sám.

-dad-

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!