Exotická Rita Ora: Už nechci zahýbat!

Britská exotická zpěvačka Rita Ora je zamilovaná až po uši a užívá si vztah s DJ Calvinem Harrisem. Dokonce je svému příteli věrná!
Zpěvačka Rita Ora je konečně věrná
Zpěvačka Rita Ora je konečně věrná
twitter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Cítím se vedle něj taková malá a stále je o mě postaráno. Jsem velmi šťastná a užívám si monogamii,“ přiznala exotická kráska pro britský deník The Sun. „Mám štěstí, že jsem našla někoho, kdo je přesně takový jako já,“ pochvaluje si hvězda.

Vztah Rity a Calvina Harrise je ale stále pod drobnohledem, veřejnost je informovaná téměř o každém jejich kroku. Pro zpěvačku je tato situace velice vyčerpávající. „Neexistuje jasná odpověď na otázku, jak se máte chovat, když máte někoho opravdu rádi a lidi si vás s ním neustále fotí. Je to takové zvláštní. Snažím se ty blesky fotoaparátů nevnímat,“ říká Ora. „Hodně záleží také na tom, kam se společně rozhodneme jít jako pár,“ prozradila zpěvačka v britském rádiu Capital FM.

Rita Sahatçiu Ora je rodačka z kosovské Prištiny. Rodina se ale jen chvíli po jejím narození přestěhovala do Londýna. V Británii také Rita Ora vyrostla. Jako zpěvačka se poprvé představila v roce 2007. Zpívala tehdy v písničce Awkward jako host Craiga Davida.

V roce 2009 se seznámila s rapperem Jay-Z a upsala se jeho labelu Roc Nation. Předloni Rita Ora hostovala ve skladbě Hot Right Now, kterou nahrál DJ Fresh. Tato píseň dobyla britský žebříček a stala se tak vůbec prvním drum´n´bassovým singlem, kterému se povedlo prorazit v britské hitparádě. Vloni vydala Rita své debutové album s názvem Ora.

-juf-

 

Reklama
Reklama