Expřítel Čvančarové skončil v kaluži krve: Jdou po něm feťáci?

Slovenský populární herec a expřítel Jitky Čvančarové Ján Jackuliak (35) skončil v nemocnici. Cestou z divadla ho v Bratislavě přepadli čtyři muži, kteří ho surově zmlátili a okradli. Málem přitom přišel o život!
Napadený herec, expřítel Jitky Čvančarové Ján Jackuliak
Napadený herec, expřítel Jitky Čvančarové Ján Jackuliak
profimedia.cz

reklama

„Dostal jsem hroznou ránu do hlavy a víc si nepamatuji. Vzbudil jsem se ve výtahu celý od krve. Našla mě moje dobrá sousedka,“ prozradil Jackuliak Novému Času.

Útočníkům prý nebylo skoro ani dvacet let. Mlátili Jackuliaka a kopali do něj, dokud neupadl do bezvědomí. Pak mu ukradli 480 eur a mobil.

"Byli čtyři. Jednomu z nich mohlo být tak 14 nebo 15 let. Podle mě to byli nějací feťáci," povzdychl si herec. "Kdyby mi řekli, tak bych jim všechno, co mám, dal. Ale proč ta agresivita? Stačilo málo a mohli mě zabít," dodal Jackuliak pro Nový čas.

Nyní je herec v nemocnici. Má otřes mozku, vykloubené rameno, podlitiny a škrábance na celém těle.

„Nežiji se strachem. Nevím, jestli to byla náhoda, nebo ne. Jsou to jen domněnky, ale neměl jsem s nikým žádný konflikt. Jisté je to, že až se dám do pořádku, začnu chodit na kurzy sebeobrany," řekl Ján Jackuliak, který zůstane v nemocnici ještě pár dní.

Mohlo by vás zajímat

Jitka Čvančarová

Čvančarová je blond – Co jí řekl doma manžel? Víme to!

Video VIP zprávy: Jitka Čvančarová se snaží vypadat k světu

Jitka Čvančarová nechce děsit okolí

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!