Faltýnová má zraněný kotník. Může za to Mareš?

I když se ještě nedávno spekulovalo o tom, že se slavný páreček Leoš Mareš (37) a Petra Faltýnová (36) rozešli, opak je pravdou. Na párty k uvedení nové vůně na trh přišli jako čerstvě zamilovaní. Jeden háček to ale mělo - Petra měla zranění na noze.
Leoš Mareš a Petra Faltýnová už jsou zase zamilovaní
Leoš Mareš a Petra Faltýnová už jsou zase zamilovaní
jiří Janoušek.

reklama

Nejsledovanější pár Faltýnová-Mareš se opět postaral o skandálek. Veškerou pozornost na sebe strhli, když v pražském Fashion Clubu přišli na večírek nové vůně Alien neboli Vetřelec od Thierry Muglera. Zamilovaně vrkali a Leoš se od Petry nehnul ani na krok. Snažil se ji i opečovávat.

Petra totiž dorazila v krásných lodičkách a s ovázaným kotníkem. Bylo toto zranění snad díky postelovým hrátkám při usmiřování? „Před týdnem jsme šli s dětmi bruslit. Bohužel se hravé odpoledne změnilo v bolestný zážitek v podobě výronu kotníku,“ přiznala nám modelka, která úraz nese statečně, protože se nebála obout ultra vysoké podpatky.

„To my děvčata dobře známe. Za pár dní to bude v pořádku. Příště až zase půjdu na brusle, musíme s Leošem vybrat lepší terén,” smála se Faltýnová.

 -juf-

Petra Faltýnová na křtu automyčky

Modelka Faltýnová na party: Leoš Mareš byl nablízku

Video VIP zprávy: Opravdu je to tentokrát rozchod?

Leoš Mareš a Petra Faltýnová: Opravdu se rozešli?

Petra Faltýnová a Leoš Mareš už spolu údajně nejsou, jejich vztah je minulostí

Petra Faltýnová a její muži (FOTOGALERIE). Nejnovější EX je údajně Leoš Mareš


 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!