Fanoušci jásají: Katy Perry a Orlando Bloom jsou opět spolu!

Spekulace o obnovení jednoho z nejoblíbenějších hvězdných párů se objevují permanentně. Ani samotná zpěvačka se s Orlandem definitivně nerozhodli, jak to mezi nimi vlastně je. Dvojice se sice rozešla, od té doby se ale začala objevovat stále častěji na veřejnosti. Před pár hodinami se potvrdilo, že se k sobě Perry a Bloom vrátili. A jak k tomu došlo?
Orlando a Katy
Orlando a Katy
instagram/@katy_perry_and_orlando_bloom

reklama

 ‚‚Katy se snažila hrozně dlouho na Orlanda zapomenout, ale nepodařilo se jí to. Ona se o něj krásně stará a chce, aby jim to pro tentokrát vyšlo. Orlando a Katy jsou opět spolu,‘‘ nechal se slyšet pro média anonymní zdroj.

O obnovení vztahu kontroverzní zpěvačky a hollywoodského krasavce se začalo mluvit poté, co v lednu začali oba aktéři přidávat na svůj Instagram fotky z dovolené na Maledivách. A jak se zdá, podle lokace na sociálních sítích byli oba ubytováni ve stejném hotelu. A není to ani tak dávno, co Katy označila Orlanda na svém Instagramu v komentářích, což fanoušky překvapilo, protože skrz sociální sítě dvojice komunikovala jen v době vztahu.

 

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry),

Není to tak dávno, co se Perry nechala pro jeden z rozhovorů suverénně slyšet: „Víte co, lidé přicházejí a odcházejí. Je fajn, když jsou ti, které milujete, po vašem boku. S věkem se to jen potvrzuje,“ zmínila proslulá hvězda v rozhovoru pro The Morning Mashup. Nicméně konkrétního vyjádření, zda Perry obnovila vztah s Bloomem, se nikdo nedočkal. Dnes je tomu jinak, tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!