Fanoušci Pravé Blondýnky, můžete se těšit na třetí pokračování!

Reese Whiterspoon
Reese Whiterspoon
instagram

reklama

Máte rádi filmy „Pravé Blondýnka“? Tak se můžete těšit na pokračování. Hlavní představitelka Reese Whiterspoon totiž po čtyřech letech přemýšlení potvrdila pokračování. V roce 2015 se Reese nechala slyšet, že sice určití scénáristi navrhují nové podoby třetího pokračování, ona osobně ale žádné nejspíš neplánuje. Tři roky na to už řekla, že se moc těší na další díl.

Nejlépe, kdyby hlavní představitelka usilovala třeba o pozici ústavní soudkyně nebo prezidentky. „Ženy momentálně potřebují takle pozitivní předlohy.“ Vypadá to tedy, že Reese jde do pokračování filmu především proto, aby podpořila projekt Meetoo.  Trošku zapomněla, že filmy o pravé blondýnce jsou komedie. Věčně růžová Elle Woods sice vystudovala práva na Harvardu a stane se právničkou bojující za práva zvířat, prezidentský post by byl už ale velký vtip.

Každopádně to bude příjemné i pro hereččinu kapsu. První díl totiž vydělal 141 miliónů dolarů. Původní investice byla 18 miliónů dolarů. Druhý pak sice skoro o dvacet miliónů méně, ale pořád to je hezký přivýdělek. Reese navíc momentálně září v pokračování seriálu "Sedmilhářky", který má celosvětově obrovký úspěch.

reklama

reklama