Farmář Josef exkluzivně: Pravda o mojí epilepsii (+ FOTOGALERIE zásahu záchranky)

Redakce Prima-Style.cz jako jediná mluvila přímo s farmářem Josefem. Ten při natáčení pořadu Farmář hledá ženu v létě zkolaboval. "Zachránila jsem mu život," holedbá se nápadnice Katarína na Facebooku. Ale on to tak ani náhodou nevidí.
Farmář Josef
Farmář Josef
archiv

reklama

Co se stalo: Farmář Josef se zhroutil v lese. Upadl do bezvědomí, na zemi sebou škubal – jak Katarína (ta ho skutečně v lese našla jako první) a později i přivolaní členové televizního štábu potvrdili. Zasahovala záchranka, která odvezla Josefa do nemocnice.

"Nic z toho si nepamatuju," připustil čtyřiapadesátiletý podnikatel Josef pro redakci Prima-Style.cz. "Probudil jsem se až v nemocnici."

Informace o epileptickém záchvatu sám Josef, který je bohatá partie a vlastní celou řadu nemovitostí (podrobnosti v PROFILU JOSEFA ZDE), rezolutně popírá. "Nejsem žádný epileptik. Nikdy předtím ani potom jsem záchvat neměl, celý život jsem vrcholově sportoval a mám kondičku. Určitě to bylo jen od nervů, bylo to náročné, v létě horko... A nebyl jsem na svojí půdě," dodává s úsměvem.

Pravda je taková, že jeho projevy epileptický záchvat skutečně připomínaly. Josefa to ale nechává ledově klidným. "Já se ani nezabýval lékařskou zprávou," komentuje to Josef. "Žádné kontoroly... Nic. Prostě nervy, úplný úlet a dál se tím nezabývám. Ani k pratickému doktorovi jsem nešel a žádného dalšího záchvatu se vůbec nebojím. Potíže nemám absolutně žádné. Chodím každý den do lesa a tvrdě pracuju, to je na nervy vůbec to nejlepší."

Jana Divišová

TIP Prima-Style.cz: Našel rozvedený Josef ženu svých snů? Sledujte pořad Farmář hledá ženu ve 20:15 hodin na Primě!

Všechno o pořadu TADY.

Kteří tři jsou vám povědomí?

Ve Farmáři to bude nářez. Jeden divokou Katarínu vyhodí, tak půjde k druhému

Která z nápadnic zapůsobila na Josefa?

BONUSOVÁ VIDEA: Jak si farmáři pokecali s nápadnicemi aneb co v televizi nebylo

Kteří tři jsou vám povědomí?

VIDEO: Tak tohle jste nečekali! Katarína a Libuška opět ve Farmáři

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Dámy pozor! Rajcovní kovbojové vás dostanou

reklama

reklama