FattyPillow bude prvním Čechem ve slavném týmu Avengers! Nekecáme, fakt jede mezinárodní extraligu

Není zrovna hubenej, ale přesto se vetře všude. Jak on to jen dělá?
Ironman, Fatty, Hulk... WHAT!?!
Ironman, Fatty, Hulk... WHAT!?!

reklama

FattyPillow je fenomén. Má za sebou takovou armádu věrných spolubojovníků, že se stal členem týmu hvězdných youtuberů, který se jmenuje jednoduše Avengers. Vede ji slovutný Athene a jejich posláním je samozřejmě šířit dobro. Jako jeden z Avengerů teď FattyPillow přispěje k záchraně světa. No není to cool?

Athene si všiml Fattyho jednoduše tak, že ho fatty-army zaspamovala. Pustil si jeho videa a pak přišla nabídka do nabušeného superstar týmu. Avengers mají fungovat tak, že když udeří velká přírodní katastrofa mezinárodních rozměrů, vyzvou velcí streameři (včetně Fattyho!) své fanoušky, ať okamžitě přispějí na charitativní konto, díky čemuž se má dostat pomoc na místo dříve než stihne zareagovat většina zavedených organizací. Prostě éra internetu je rychlá a mocná, jak ukazuje třeba úspěšný herně-charitativní projekt Humble Bundle. 

Tady se podívejte na vysvětlení od samotného českého Avengera. Jen varujeme, že si dost oblíbil šílený novotvar "donejtnout", asi protože se blíží sladkému slovíčku "donat":

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Fatty Pillow je členem Avengers!

Myslíte si, že se Fatty mezi Avengers neztratí?

reklama

reklama