‚‚Fergie, nauč se zpívat!‘‘ píší pobouření fanoušci

Zpěvačka Fergie byla před týdnem poctěna významnou úlohou - zazpívat na basketbalovém utkání NBA hymnu Spojených států. Ke skladbě přistoupila až moc kreativně a z národní hymny se stala mainstreamová píseň plná sexy výkřiků a emotivních nádechů. Taky se jí dostala pořádná dávka kritiky a Fergie se za svou verzi následně omluvila.
Fergie
Fergie
instagram/@sideshow_james

reklama

Zpěvačka s přídechy a velmi pomalu roztahovala zpívané fráze, takže mnozí přítomní muži včetně komentátora Charlese Barkleyho po výkonu řekli, že si musí jít zakouřit. A basketbalista Shaquille O`Neal přiznal, že vystoupení Fergie bylo až příliš sexy. 

Američani se po vystoupení na Fergie vrhli na Twitteru a slovy nešetřili. Herečka Leslie Jones se nechala slyšet: ‚‚Na pár dní jsem odjela a vy tu už šílíte! Proč k tomuhle proboha došlo? Úplně stejně bych mohla zazpívat hymnu já.‘‘ 

Uživatelé sociálních sítí nebyli ani trochu nadšeni a slova kritiky si rovněž nenechali ujít. ‚‚Nejsem si jist, co tím zpěvačka chtěla říci, ale pokud to byla opilá máma mého kamaráda, která se snažila vypadat sexy, tak se jí to povedlo fantasticky,‘‘ napsal jeden z kritiků.

Volná improvizace americké hymny byla přirovnána k ‚‚Happy Birthday Mr. President‘‘ Marilyn Monroe v kombinaci s nějakou závislou narkomankou. Zároveň Fergie valná většina obvinila z neúcty vůči své zemi. Zpěvačka to nakonec nevydržela a omluvila se: ‚‚Jako umělkyně jsem si zvykla experimentovat. Ale uznávám, že teď se mi to nepovedlo. Miluji svou zemi a opravdu jsem se snažila,‘‘ řekla hvězda pro portál TMZ.

Na sportovní utkání si pořadatelé často volají hvězdné zpěvačky, aby představily hymnu Spojených států. Roku 2013 na inauguraci Baracka Obamy zazpívala hymnu Beyoncé. A že si získala mnoho pozitivních ohlasů (nehledě na pozdější spekulace, zda má zpěvačka s tehdejším prezidentem poměr). Zkuste srovnat sami, kdo se vám líbí více.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!