Fešák na víkend: Alec Baldwin

Hollywood dobyl svým nádherným bleděmodrým pohledem. Ale nenechte se mýlit. Herec Alec Baldwin (55) není žádné neviňátko. Dost ho zklidnilo až druhé manželství.
Pronikavý pohled modrých očí - to je poznávací znamení
Pronikavý pohled modrých očí - to je poznávací znamení
isifa.com

reklama

Instruktorku jógy Hilarii Thomas (29) si vzal Alec Baldwin za ženu teprve před rokem. A to po bouřlivém rozvodu s Kim Basinger (manželství trvalo od roku 1993 do roku 2002) tvrdil, že už se nikdy ženit nebude. "Pak ale přišla Hilaria a já jsem byl ztracený," žertuje.

Tleskáme Alecovi, kterého v devadesátých letech časopis Empire zařadil mezi sto nejvíc sexy hvězd na světě, za snahu dát se do pořádku. Jednu dobu to totiž už už vypadalo, že se nedokáže vyhrabat z tloušťky, alkoholových úletů a taky nechutného chování. Dodnes se kaje z telefonátu, který unikl na veřejnost a ve kterém své dospívající dceři Ireland, nadával, že je prase.

Ireland, které je dnes sedmnáct, mu ale odpustila a dnes spolu s tátou vycházejí skvěle. Pokud chcete Aleca vidět v dobách největší slávy, mrkněte se v neděli na Prima love od 20.15 na film Muž na ženění. Během natáčení se se Kim Basinger a Alec Baldwin do sebe zamilovali.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Muž na ženění - upoutávka

Další chlap, který by vás mohl zajímat:

Neodolatelný úsměv a sex-appel, to je Robert Redford.

Fešák na víkend: Robert Redford


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!