Fešák na víkend: Jude Law

Instinkt říká, že s ním nebude lehké žít. Že je to zkrátka "špatnej kluk". Stejně (a možná právě proto) ale Jude Law zaujal milióny fanynek po celém světě.
Herec Jude Law je idolem mnoha ženských srdcí
Herec Jude Law je idolem mnoha ženských srdcí
isifa.com

reklama

Je naším Fešákem na víkend, protože Prima dává film Prázdniny (v neděli od 22:35) a okamžik, kdy Cameron Diaz otevře dveře a za nimi stojí on, mhouří oči a chce jít dál je zkrátka nepřekonatelný:-)

V soukromém životě Jude Law moc stálosti zatím nenašel. Vzhledem k tomu, že už trochu pelichá je sice jistá naděje, že se usadí, ale sám o sobě říká, že má problémy s věrností. Nejvíc si to odnesla jeho první žena Sadie Frost, která ho načapala při sexu s chůvou jejich tří dětí.

Další kolegyně - Sienna Millerová se s ním rozešla několikrát, občas měli těsně před svatbou. V jedné z pautiček si stihnul pořídit dítě s modelkou Samanthou Burke. Chodila ho do hotelu ošetřovat, když měl během jednoho z natáčení chřipku.

Během posledních dvou let vystřídal britský herec hned několik krásek po svém boku. Věnuje se přestavbě svého nového domu a možná v něm někdy založí novou rodinu.

Detail, který o něm (nejspíš) nevíte: Kamarádí se s Ewanem McGregorem.

Prázdniny: VIDEO i FOTOGALERIE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prázdniny - Upoutávka

Jude Law v dalších filmech:

Mohlo by vás zajímat: Fešáci se vyklubali i z dost beznadějných případů

Jizva je patrná na první pohled

Podle nosa, poznáš... Hugha Jackmana! Idol po operaci nádoru poprvé ve společnosti

To je ale překvapení, že Owene?

Owen Wilson čeká dítě s vdanou trenérkou

reklama

reklama