Fešák na víkend: Kevin Bacon

Ne herec Kevin Bacon, není klasický krasavec. Ale má obrovské charisma, které přitahuje fanynky i slavné ženy z jeho okolí. Všechny ovšem mají smůlu...
Pan Nezaměnitelný
Pan Nezaměnitelný
isifa.com

reklama

Už čtyřiadvacet let je Kevin ženatý s herečkou Kyrou Seqwick, kterou potkal v roce 1988 na natáčení filmu Lemon Sky. Jejich děti - čtyřiadvacetiletý Travis a jednadvacetiletá Sosie - ještě studují a bydlí s rodiči doma v New Yorku.

Kevin nikdy nebydlel ani v Hollywoodu ani v Los Angeles, kam se obvykle všechny hvězdy naopak snaží nastěhovat, aby byly v centru dění. On naopak tvrdí, že takové prostředí rodinné vztahy jen ničí a stěhovat z New Yorku se ani náhodou nehodlá.

Za Fešáka tohoto víkendu Kevina nevybíráme náhodou. V roce 19995 byl magazínem Empire Magazín označen za jednoho ze sta nejvíc sexy herců na světě. Jen o dva roky později byla natočena komedie Perfektní záskok, ve které Kevin hraje jednu z hlavních rolí.

Nepropásněte: Komedii Perfektní záskok vysílá Prima Love v neděli 4. srpna ve 20:15 hodin.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Perfektní záskok - upoutávka

Mohli by vás zajímat další krásní muži:

Orlando v posledních letech neuvěřitelně zmužněl

Fešák na víkend: Orlando Bloom (FOTOGALERIE! Tři mušketýři v běhu času)

Neodolatelný úsměv a sex-appel, to je Robert Redford.

Fešák na víkend: Robert Redford

Pronikavý pohled modrých očí - to je poznávací znamení

Fešák na víkend: Alec Baldwin

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!