Fešák na víkend: Patrick Dempsey (Vzal si o 20 let starší ženu)

Pokud je někdo prototypem dokonalého amerického krasavce, tak právě on. Zároveň je však herec Patrick Dempsey (48) mužem velikých překvapení. Kdysi si vzal ženu o 27 let starší, než on sám. A málem se dostal na olympiádu!
Chirurgové - Obrázek 1
Chirurgové - Obrázek 1
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Proslavil ho seriál Chirurgové, ale jeho vlastní život by na seriál vystačil. Nejsledovanější by nejspíš byly díly, kde se popisuje jeho manželství s herečkou Rocky Parker. Měl ji velmi rád, ženatý s ní byl několik let a s nevlastním synem (o rok starším než je on sám!) se stále vídá.

Rocky Parker poznal v divadle, kde začínal, pomáhala mu v začátcích kariéry a rozešli se jako přátelé. To už Patrickova televizní hvězda začala stoupat vzhůru. Přímo raketovou rychlost pak nabrala se seriálem Chirurgové - přinesla sebou i větší filmové příležitosti.

Patrick Dempsey je podruhé ženatý, s manželkou Jillian vychovávají čtrnáctiletou dceru Tallulu a šestiletá dvojčata Darbyho a Sullivana.

Detail, který o něm (asi) nevíte: Byl v juniorské reprezentaci USA ve sjezdovém lyžování a neúspěšně usiloval o účast na zimních olympijských hrách.

TIP Prima-Style.cz: Seriál Chirurgové běží na Prima LOVE v neděli od 22.50 hodin.

Fotogalerie ze soukromí:

Ze seriálu Chirurgové:

Mohlo by vás zajímat:

Patrick Dempsey nebyl vždy krasavec

Chirurg Patrick Dempsey nebyl vždycky výstavní krasavec!

Zpěvák Justin Bieber... řidič Ferrari

Justin Bieber má megaproblém: Policie našla kokain v domě

Robert Downey má výraz opuštěného štěněte.

10 nejlépe placených herců světa: Cruise už není první!

Reklama
Reklama