Fešák na víkend: Pierce Brosnan

Mamma Mia! Pierce Brosnan je zkrátka kus chlapa a zatím to nevypadá, že by mu šedesátka ubrala za zajímavosti. Fanynky ale mají smůlu. Je třeskutě zadaný.
Překvapivě veselý a rozverný
Překvapivě veselý a rozverný
isifa.com

reklama

Svou manželku, novinářku Keely Shaye Smith (to je ta korpulentní dáma, jejíž křivky při každé příležitosti nadšeně poplácává) si bral v roce 2001. Přesně deset let poté, co mu v náručí na rakovinu zemřela první manželka Cassandra Harris a on přísahal, že se znovu neožení.

Ale čas hojí rány, Pierce se po letech starostí o tři děti (z toho dvě vyženil a adoptoval) znovu zamiloval a založil novou rodinu, ve které přibyly další dvě děti. Herec na rodině lpí tím spíš, že sám měl komplikované dětství – vychovávali ho prarodiče a po jejich náhlé smrti (to mu byly čtyři) další příbuzná, než si ho vlastní rozvedená matka mohla vzít jako desetiletého k sobě do Londýna.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Pierce Brosnana ve filmu Mamma Mia! v sobotu od 20.15 na Primě!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mamma Mia! - upoutávka

Záběry z filmu Mamma MIa!

Romantický muzikál MAMMA MIA. Znáte všechny songy od ABBY, které v něm zazní?

Mohlo by vás zajímat:

Pierce Brosnan se synem Seanem, který jde v jeho šlépějích

Pierci Brosnanovi roste doma James Bond

Statečný muž a velryba?

Manželství Pierce Brosnana: Agent 007 a velryba

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!