Fešák na víkend: Robert Redford

Sladký a zároveň mužný. To je kombinace, kterou uchvátil Robert Redford (77) celý Hollywood a srdce miliónů fanynek. Jeho charisma funguje dodnes.
Neodolatelný úsměv a sex-appel, to je Robert Redford.
Neodolatelný úsměv a sex-appel, to je Robert Redford.
isifa.com

reklama

Neprošvihněte rande s blonďatým idolem v sobotu večer na Prima Love od 20:15 ve filmu Vzpomínky na Afriku (1985). Šťastně vdaná kolegyně Meryl Streepová, která ve filmu hraje spisovatelku Karen Blixen-Finecke, jeho přitažlivosti odolala.

Všechny herečky však zdaleka nezvládly jeho blízkost tak dobře. Barbra Streisand kdysi čekala dlouhé tři roky, než kývnul na to, aby s ní hrál ve snímku Takoví jsme byli a kvůli němu nechala třikrát přepsat scénář.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vzpomínmky na Afriku - upoutávka

Robert Redford je podruhé ženatý, svatbu měl naposledy v roce 2009 s přítelkyní Sibylle Szaggars. Z prvního manželství má čtyři dospělé děti. Hraje už jen výjimečně, věnuje se režii a svému filmovému festivalu Sundance.

Podívejte se TADY, jak to v domě Karen Blixenové vypadá dnes

 -jad-

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!