Fešák na víkend: Zamilovaný Shakespeare Joseph Fiennes

Seznamte se: Za nás nejvíc sexy představitel Williama Shakespeara. Vlastním jménem Joseph Alberic Iscariot Tisleton-Wykeham Fiennes (43).
Zadumaný úsměv, záhadný muž
Zadumaný úsměv, záhadný muž
isifa.com

reklama

V žilách mu proudí "modrá krev", je dokonce bratrancem prince Charlese (sice z osmého kolene, ale příbuzenských vztah je nezpochybnitelný). Možná právě šlechtický původ je ta tajemná ingredience, kterou magicky působí na ženy ve svém okolí a která se přenáší stříbrným plátnem.

Nechte ji na sebe působit v sobotu od 20:15 na Prima Love. Josef natáčel v domácnosti svého bratrance ze šestého kolene, lorda Saye Sele, jehož sídlo Broughton Castle posloužilo jako kulisa domova Violy de Lesseps (Gwyneth Paltrow). Mimochodem... Věděli jste, že jen těsně před natáčením odmítla roli Violy herečka Kate Winslet?

Zamilovaný Shakespeare na Prima Love v sobotu ve 20:15

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zamilovaný Shakespeare - upoutávka

Mohlo by vás zajímat: Další krasavci (nejen) na víkend

Orlando v posledních letech neuvěřitelně zmužněl

Fešák na víkend: Orlando Bloom (FOTOGALERIE! Tři mušketýři v běhu času)

Neodolatelný úsměv a sex-appel, to je Robert Redford.

Fešák na víkend: Robert Redford

Pronikavý pohled modrých očí - to je poznávací znamení

Fešák na víkend: Alec Baldwin

reklama

reklama